Вчитель з Благовіщенського увійшов до десятки кращих вчителів року

Вчитель з Благовіщенського увійшов до десятки кращих вчителів року

Вчитель з Благовіщенського увійшов до десятки кращих вчителів року
. Facebook/Олександр Чучаєв

Вчитель з Благовіщенського Олександр Чучаєв увійшов до десятки кращих вчителів року за версією Національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Серед десятки кращих – вчителі з Києва, Заліщиків, Чулаківки, Хмельницького, Сум, Кам’янського, Одеси, Житомира, Маріуполя та Благовіщенського.

Премія має на меті відзначити вчителів, які надають доступ до якісної освіти учням з віддалених від великих міст сіл та містечок, займається громадською роботою, робить більше, ніж викладає предмет, готує учнів бути ефективними в сучасному світі.

Олександр Чучаєв викладає всесвітню історію, громадянську освіту, історію України, етику та міфологію у Благовіщенському навчально-виховному комплексі №2 "Дивоцвіт".

"Серед моїх учнів є призери обласних олімпіад з історії, обласних конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, переможниця міжнародного конкурсу дослідницьких робіт з історії Голодомору імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко".

Олександр також є головою і тренером спортивного клубу "Скіф". У 2018 році очолив громадську організацію "НОВІ", до складу якої входять ТОП-20 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2017. За півтора роки діяльності вже провели 5 освітніх фестів, говорить вчитель.

"Вчитель для мене - не лише людина, яка викладає предмет, а активно пропагує своїм прикладом цінності, якими сам живе".

На десятку фіналістів тепер чекає оцінювання від журі, до якого входять українські та світові експерти. Це Зоя Литвин, Роман Тичківський, Лілія Гриневич, Andira Zafirakou, Наталія Мосейчук, Наталія Кідалова та Арсеній Добровольський.

Найкращого педагога країни за версією Global Teacher Prize Ukraine оголосять 3 жовтня. На переможця чекає грошова винагорода у розмірі 250 тис. гривен, поїздка та участь у Global education & skills forum 2020 у Лондоні та один рік навчання в освітньому проєкті "Освіторія".

Читайте також

На початок