Кропивницький педуніверситет навчатиметься у дві зміни. Це влаштовує не всіх

Кропивницький педуніверситет навчатиметься у дві зміни. Це влаштовує не всіх

Кропивницький педуніверситет навчатиметься у дві зміни. Це влаштовує не всіх
. pixabay.com

Навчання у дві зміни влаштували для студентів Центральноукраїнського педагогічного університету у Кропивницькому. Понад 2 тисячі студентів відвідуватимуть навчання у різний час, щоб зменшити скупчення людей в приміщеннях під час карантину. Про це розповів Суспільному ректор університету Олег Семенюк.

Навчання в дві зміни діятиме до завершення карантину.

Щоранку, на вході до університету, студентів зустрічатиме охоронець. Він має виміряти температуру і перевірити наявність студентського квитка. Без квитка та захисної маски до будівлі не пускатимуть нікого.

Третьокурсниця історичного факультету Ярослава Вузленко говорить, що карантин ніяк не вплине на її навчання: "Графік навчання залишився такий, як і до карантину".

Під час заняття можна сидіти без маски – каже викладачка Наталія Токар.

"На перервах і в коридорі – носіння маски. Це стосується як студентів, так і викладачів. В аудиторії можна маску зняти, тому що читати лекцію годину двадцять в масці важко. До того ж, ми будемо дотримуватись соціальної дистанції".

Подібної думки дотримуються і студенти. Студентка педуніверситету Єлизавета Миценко говорить, що навіть з повністю відкритими вікнами у масці не буде зручно сидіти: "Чи буде маска, чи ні, ми знаходимось в аудиторіях і один з одним контактуємо. Тому, я вважаю, що це безрезультатно".

Пари в аудиторіях університету на першій зміні починаються – як і раніше, о 8:00. О 12:50 починається навчання для студентів другої зміни. Студентка четвертого курсу Світлана Нікітіна потрапила на другу зміну: "Поки що в нас три пари кожного дня, це до п’ятої години. Мене такий розклад не влаштовує, бо я поєдную навчання з роботою".

Світлана працює три дні на тиждень, працює з 14:00 до 19:00. Говорить – не може відвідувати навіть першу пару тому, що вона закінчується о 14:10, а в цей час вона вже має бути на роботі.

Олег Семенюк говорить, що для таких студентів як Світлана, графік навчання коригуватимуть.

Ректор пояснює: "Ми розрахуємо ці зміни та потоки, орієнтуючись на кількість студентів, які мають бути присутні в приміщені".

Читайте також

На початок