На фронті загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини

На фронті загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини

На фронті загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини
. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули бійці з трьох громад Кіровоградської області. Це – Микола Дмитрук, Віктор Завалко, Іван Бортник.

5 жовтня на фронті загинув солдат військової частини А4576 Микола Дмитрук із села Дружелюбівка Добровеличківської громади. Це інформація від голови громади Володимира Осієвського. Поховали бійця 8 жовтня у рідному селі.

Микола Дмитрук
Микола Дмитрук. Фото: Facebook Добровеличківської селищної ради

Під час виконання бойового завдання в районі села Рівнопіль на Донеччині загинув Віктор Завалко з села Тишківської громади Новоукраїнського району. Чоловік народився 25 вересня 1976 року. Це інформація від сільської голови Тетяни Височанської.

Віктор Завалко
Віктор Завалко. Фото: tyshkivska.gromada.org.ua

5 жовтня, у переддень свого дня народження, біля села Вербове Запорізької області загинув Іван Бортник з Благовіщенської громади Голованівського району. Боєць народився 6 жовтня 1994 року у селі Данилова Балка. Після закінчення 9 класів Шамраївської школи, здобував професію техніка-механіка у Гайворонському машинобудівному коледжі. З 2017 року працював механіком, згодом став приватним підприємцем. Чоловіка мобілізували на службу 24 липня 2023 року. Поховали військового 8 жовтня. У загиблого залишились донька та дружина. Про це повідомив голова громади Віталій Довгополий.

Іван Бортник
Іван Бортник. Фото: Facebook Благовіщенської міської ради

На початок