На війні загинули бійці з Кропивницького та Голованівського районів Кіровоградщини

На війні загинули бійці з Кропивницького та Голованівського районів Кіровоградщини

На війні загинули бійці з Кропивницького та Голованівського районів Кіровоградщини
. Фото: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули Михайло Герун з Гайворонської, Євгеній Безруков з Новоархангельської, Олександр Бабенко із Заваллівської та Олег Компанієць з Новгородківської громади Кіровоградської області.

6 жовтня Гайворонська громада прощатиметься з 53-річним Михайлом Геруном. За інформацією голови громади Романа Волуйка, боєць народився 21 листопада 1969 року, закінчив школу-інтернат у селищі Завалля на Кіровоградщині. 1988 року його взяли учнем токаря у механічний цех, з часом він став учнем столяра в ремонтно-будівельному цеху. У 1989-1991 роках служив в армії, у 1992-1993 роках навчався на водія у гайворонському училищі, з 1994 року займався ремонтом та обслуговуванням електричних систем на одному з гайворонських підприємств. Михайла Геруна мобілізували у квітні 2023 року, він служив стрільцем-помічником гранатометника у механізованому відділенні, загинув 2 жовтня 2023 року біля селища Курдюмівка Бахмутського району на Донеччині. 6 жовтня в громаді оголосили Днем жалоби.

Михайло Герун
Михайло Герун. Фото: Facebook Гайворонської міської ради

6 жовтня Новоархангельська громада прощатиметься з Євгенієм Безруковим, 1978 року народження. За інформацією голови громади Юрія Шамановського, поховають бійця у селі Ганнівка. Для охочих взяти участь у жалобній церемонії з центральної площі Новоархангельська організували автобуси.

На війні загинули бійці з Кропивницького та Голованівського районів Кіровоградщини
Євгеній Безруков. Фото: Facebook Новоархангельської селищної ради

7 жовтня Заваллівська громада прощатиметься із солдатом військової частини А7360 Олександром Бабенком. Це інформація від керуючої справами виконкому селищної ради Маргарити Сусол. Бійця мобілізували 17 червня 2022 року, загинув він 4 жовтня 2023 року.

Олександр Бабенко
Олександр Бабенко. Фото: Facebook Заваллівська селищна рада. Інформаційна сторінка

Молодший сержант Олег Компанієць, за інформацією голови Новгородківської громади Олександра Сириці, народився 14 лютого 1973 року. Служив у військовій частині А7093, загинув 2 жовтня біля села Макіївка Луганської області. Про місце, дату й час прощання з бійцем повідомлять додатково.

Олег Компанієць
Олег Компанієць. Фото: novgorodkivska.gromada.org.ua

На початок