У Кропивницькому затримали посадовця міської ради

У Кропивницькому затримали посадовця міської ради

У Кропивницькому затримали посадовця міської ради
Поліція затримала працівника одного з управлінь міської ради в Кропивницькому. Фото: Прокуратура Кіровоградської області

У Кропивницькому поліція затримала працівника одного з управлінь Кропивницької міської ради. Про це розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко. За її словами, посадовець вимагав хабар за сприяння у владнанні земельного питання.

За інформацією речниці, посадовець обіцяв місцевому жителю позитивно владнати питання з укладення договору оренди земельної ділянки в Кропивницькому.

За це він вимагав 1800 доларів США. Його затримали під час отримання другої частини суми – 900 доларів.

Вирішується щодо повідомлення затриманому про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Санкція передбачає покарання до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

"Триває слідство, у ході якого буде надано правову оцінку посадовцям керівної ланки міської ради", – говорить Наталія Алєксєєнко.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На початок