У Бахмуті загинув 20-річний захисник з Кропивницького

У Бахмуті загинув 20-річний захисник з Кропивницького

У Бахмуті загинув 20-річний захисник з Кропивницького
. Випускник кропивницького ліцею "Науковий" Олександр Давидов. Фото: Facebook КНУ імені Тараса Шевченка

У місті Бахмут Донецької області 8 травня загинув 20-річний захисник з Кропивницького Олександр Давидов. Хлопець був випускником ліцею "Науковий", розповіла Суспільному директорка навчального закладу Наталя Чередніченко.

Олександр Давидов закінчив правовий клас ліцею "Науковий" у 2021 році. Зі слів Наталі Чередніченко, був талановитим учнем, активно брав участь у житті школи. Також навчався в Малій Академії Наук України у секції "Правознавство". Був учасником ліцейної команди, яка стала переможцем турніру юних географів, посів друге місце у турнірі юних правознавців.

"Олександр був цілеспрямованою, мотивованою, справедливою та старанною особистістю. Він чітко знав, чого хоче та навіщо це робить. З ним було завжди цікаво працювати, він залишив яскравий слід у серцях своїх вчителів та однокласників", – говорить директорка ліцею.

У Бахмуті загинув 20-річний захисник з Кропивницького
Олександр Давидов та Наталя Чередніченко під час вручення атестату про закінчення ліцею у 2021 році. Фото: Facebook кропивницького ліцею "Науковий"

У 2021 році Олександр Давидов вступив на спеціальність "Політологія" у Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Через пів року, коли розпочалось повномасштабне вторгнення Росії в Україну, пішов добровольцем захищати Батьківщину. Служив у третій окремій штурмовій бригаді Збройних сил України. У березні цього року йому виповнилось 20 років.

На початок