На Кіровоградщині загинули бійці з п'яти громад

На Кіровоградщині загинули бійці з п'яти громад

На Кіровоградщині загинули бійці з п'яти громад
Прощання з Віктором Когутом. фото: Устинівської громади

У війні з РФ загинули бійці з п'яти громад Кіровоградської області. Це — Віктор Когут з Устинівської громади, Олександр Остапенков зі Світловодської, Олександр Бабенко з Компаніївської, Роман Чернега зі Знам'янської та Євген Івченко з Суботцівської.

Молодший сержант, водій батальйону матеріального забезпечення Віктор Когут, 1969 року народження, житель села Седнівка Устинівської громади помер 26 квітня від травми несумісної з життям, в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Повідомили в Устинівській селищній раді.

Попрощалися з бійцем 29 квітня в селищі Устинівка. У нього залишилися мама, дружина, діти та онуки.

загиблі
Віктор Когут. Фото: Facebook Устинівської селищної ради

29 квітня у Світловодську попрощалися з солдатом Олександром Остапенковим. Він служив за контрактом у військовій частині на посаді навідника 1 механізованого відділення. Про це повідомив голова громади Андрій Маліцький. Загинув 25 квітня поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

загиблі
Олександр Остапенков. Фото: Facebook Світловодської громади

45-річний солдат Олександр Бабенко з Компаніївської громади загинув 24 квітня під час виконання бойового завдання в районі Мар’їнки Донецької області. Повідомив голова громади Олександр Маслюков. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

загиблі
Олександр Бабенко. Фото: Facebook Компаніївської громади

У Знам'янській громаді повідомили про загибель Романа Чернеги, 1980 року народження. Боєць був у списках безвісти зниклих. Зв'язок з ним був втрачений 29 серпня 2022 року. Він загинув на півдні України. Про дату повідомлять додатково.

загиблі
Роман Чернега. Фото: Facebook Галини Шевченко

Голова Суботцівської сільської ради Андрій Борідченко повідомив про загибель жителя села Володимирівка Євгена Івченко. Чоловік народився 20 серпня 2002 року у селі Магдалинівка Херсонської області. У 2020 році вступив до лав збройних сил України. З початком повномасштабної війни брав участь в обороні Харкова. Потім — у битві за Бахмут. Був нагороджений медаллю учасника АТО та медаль за оборону Харкова. Загинув 23 квітня у місті Бахмут.

загиблі
Євген Івченко. Фото: Facebook Суботцівської громади

Читайте також

  • "Щоб хлопці знали – про них пам’ятають". У Кропивницькому районі влаштували акцію на підтримку військовополоненого
  • Обстріл РФ аеродрому "Канатове": екскомандиру Червінському обрали запобіжний захід
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок