Два різні тайми у Петровому. "Інгулець" програв домашній матч "Дніпру-1"

Матч відбувся на стадіоні "Інгулець" у Петровому на Кіровоградщині. Фото: upl.ua

У 23-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Інгулець" з Петрового програв команді "Дніпро-1" з рахунком 0:2. Матч відбувся на стадіоні "Інгулець" в селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області.

Перший тайм матчу завершився без забитих голів. М’ячем більше володіли гості, але підопічні Сергі Ковальця впевнено тримали оборону.

Єдину гольову нагоду дніпрян у першій половині гри, на 15-ій хвилині, не реалізував Олексій Гуцуляк, влучивши м’ячем у власну ногу після пасу Артема Довбика в центр карного майданчика суперників – м’яч вилетів за межі поля.

На 29-ій хвилині здалеку пробивав гравець "Інгульця" Максим Ковальов – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Владислава Рибака.

Вирішальною стала друга половина гри.

На початку другого тайму господарі не реалізували вихід "три в два": Іван Головкін відібрав м’яч в Олександра сватка перед штрафним майданчиком дніпрян і віддав пас Максиму Марусичу. Той незручним пасом на Андрія Кухарука загальмував атаку, внаслідок чого вона втратила гостроту.

На 57-ій хвилині арбітр матчу Юрій Іванов призначив пенальті у ворота петрівчан після падіння Олексія Гуцуляка на лінії карного майданчика. Правила, на думку рефері, порушив Владислав Клименко. 11-метровий ударом в "дев’ятку" реалізував Артем Довбик – 0:1.

На 63-ій хвилині матчу остаточний рахунок в матчі встановив гравець "Дніпра-1" Ігор Когут, головою перекинувши м’яч через Олега Білика після закидання з глибини – 0:2. Лінію офсайду в гольовому епізоді не витримав гравець "Інгульця" Дмитро Поспєлов.

На 88-ій хвилині робити рахунок розгромним міг бразильський легіонер дніпрян Пеглоу, але пробив над воротами суперників з лінії воротарського майданчика.

"Інгулець" – "Дніпро-1" 0:2

Голи: Довбик, 58 (з пенальті), Когут, 63.

"Інгулець": Білик – Смоляков, Поспєлов, Ковальов, Нагієв – Кучеренко (Резепов, 64), Запорожець – Клименко (Сидоренко, 86), Головкін (Одарюк, 64), Кухарук (Козиренко, 73) – Марусич (Коробенко, 73).

"Дніпро-1–: Рибак – Матарріта (Назаренко, 68), Сваток, Сарапій, Адамюк — Когут (Рубчинський, 68), Бабенко – Бланко (Пеглоу, 68), Піхальонок (Танчик, 85), Гуцуляк (Підлепенець, 85) – Довбик.

Попередження: Запорожець – Бланко, Когут, Матарріта, Сарапій, Піхальонок.

• Поразка від підопічних Олександра Кучера залишила "Інгулець" на десятому місці турнірної таблиці чемпіонату з 26 очками після 23 ігор. "Дніпро-1" – другий, маючи 51 очко після 22 ігор і гру проти "Олександрії" в запасі.
  • У 24-му турі "Інгулець" прийматиме криворізький "Кривбас", "Дніпро-1" – харківський "Металіст".
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб