У Кропивницькому триває реєстрація у перші класи. Скільки відкриють

У Кропивницькому триває реєстрація у перші класи. Скільки відкриють

У Кропивницькому триває реєстрація у перші класи. Скільки відкриють
. Фото: Суспільне Кропивницький

У кропивницьких школах триває набір учнів до першого класу на 2023-2024 навчальний рік. Це інформація від начальниці міського управління освіти Лариси Костенко. За її словами, нині у школах триває реєстрація, у тому числі й електронна. Через складну демографічну ситуацію та війну з Росією, кількість перших класів буде зменшуватися.

Лариса Костенко говорить, орієнтовно до 79 перших класів, які планують відкрити у школах Кропивницького, підуть 2100 учнів. Прийом заяв від батьків завершується 30 травня у школах, розташованих в мікрорайонах, де проживають діти.

"Інколи батьки обирають школу в іншій частині міста, бо в ній навчаються старші діти з родини, або ж у школі іншого мікрорайону є вільні місця. Тоді таку дитину зарахують до першого класу в цей заклад. Якщо вільних місць мало, то зарахування відбудеться за методом жеребкування. У такому випадку заяву треба подати з 1 по 15 червня".

Наказ про зарахування дітей у перший клас, чиї заяви подали до 30 травня, оприлюднять на сайтах шкіл 1 червня.

"Крім того, плануємо відкрити понад пів сотні десятих класів у 16 ліцеях міста, які працюють за напрямками: суспільно-гуманітарним, природничо-математичним, військовим, художньо естетичним, технологічним, стем-напрямок, – каже начальниця управління. – Очікуємо, що частина учнів оберуть заклади професійно-технічної освіти та коледжі. Тому орієнтовно до десятих класів з 2500 дев’ятикласників підуть вчитися півтори тисячі учнів".

Читайте також

  • "Екологічна ситуація в країні стосується кожного", – менеджерка "Школи екоативізму" з Кіровоградщини
  • У кропивницькій гімназії шиють амуніцію для українських військових
  • У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок