У Дмитрівській громаді на Кіровоградщині комунальники доглядатимуть за могилами, які не прибрані

У Дмитрівській громаді на Кіровоградщині комунальники доглядатимуть за могилами, які не прибрані

У Дмитрівській громаді на Кіровоградщині комунальники доглядатимуть за могилами, які не прибрані
. Фото ілюстративне: Суспільне Кропивницький

У Дмитрівській громаді Кіровоградської області працівники місцевого комунального підприємства виконуватимуть роботи з упорядкування могил у разі, якщо це не можуть зробити родичі померлих. Це нова послуга, розповів керівник Дмитрівського комунального підприємства "Сількомунгосп" Віктор Акімов. Каже, нині багато людей залишили домівки й не можуть вчасно відвідати кладовище.

Дмитрівська громада об’єднує 14 сіл, де живуть до 8 тисяч людей, говорить Віктор Акімов.

"Скільки саме покинутих могил на кладовищах громади, ми ще не дивилися. У нас 35 кладовищ. Лише в одному Цибулевому шість кладовищ. У самій Дмитрівці – вісім".

Зі слів Віктора Акімова, загалом цього року місцеві жителі впорядкували могили. "Люди прибирали на кладовищах. Ми вивезли звідти багато сміття".

Люди цікавилися новою послугою, каже Віктор Акімов. "Уже було пару звернень, але угоду ще не укладали, тому що ми лише проводимо розрахунки. Зараз дали попередню об’яву. Плануємо, що послуга запрацює першого липня. Одне прибирання – 190 гривень. Оплата йтиме на рахунок комунального підприємства. За ці гроші утримуватимемо штат людей, які й займатимуться цим".

Щоб замовити упорядкування могили, можна звертатися в Дмитрівський "Сількомунгосп" за адресою: площа Перемоги, 4а. Також чинний мобільний телефон: 0999032799 (Віктор Акімов).

Читайте також

  • У Кропивницькому під час прибирання з Далекосхідного кладовища вивезли 50 тонн сміття
  • "Секретний інгредієнт – любов до того, що робиш". Історія подружжя з Кіровоградщини, яке відкрило пекарню в селі Дмитрівка
  • Поєднують роботу і допомогу переселенцям. У Дмитрівському будинку культури на Кіровоградщині облаштували гуманітарний центр
  • У Дмитрівській громаді Кропивницького району облаштували сто будинків для переселенців
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок