Загинули на Луганщині. У Кропивницькому попрощались з Олександром Шишацьким та Дмитром Жужгіним

Загинули на Луганщині. У Кропивницькому попрощались з Олександром Шишацьким та Дмитром Жужгіним

Загинули на Луганщині. У Кропивницькому попрощались з Олександром Шишацьким та Дмитром Жужгіним
. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому попрощались з Олександром Шишацьким та Дмитром Жужгіним. Обоє бійців були мобілізовані 9 жовтня, розповіла Суспільному дружина Дмитра Євгенія Жужгіна. Загинули з різницею в один день.

40 річний механік-водій Олександр Шишацький загинув 10 квітня у Сєвєродонецькому районі Луганської області під обстрілом реактивної системи залпового вогню – розповів його молодший брат Ігор Шишацький. "Дуже велика втрата. Він людина дуже гарна, не курив, не пив, спортом займався. Молодість була важка, в ранньому віці пішов працювати, у 15-16 років. Майстер — все вдома робив сам, ніколи нікого не наймав. Працював охоронцем на заводі 10 років. З цього місця і призивався".

Сусідка Наталія Ростова знала Олександра 30 років. "В нього двоє діток 11 і 9 років, жінка, є два брати. Будинок обладнав повністю, збудував другий поверх, опалення провів — господар, таких мало".

Старший стрілець Дмитро Жужгін загинув 9 квітня у Сєвєродонецькому районі Луганської області, говорить дружина Євгенія Жужгіна. Мають чотирирічну доньку та восьмимісячного сина. "Пів року його не відпускали у відпустку, жодного разу дома не був. Як тільки все почалося, він одразу казав: "Прийде повістка, я піду". Я була вагітна третій-четвертий місяць. Народила, то він хоч півтора місяця дитину маленьку побачив, сина. В Естонії на навчаннях був приблизно місяць і з початку грудня вже на бойові дії туди, на Луганщину. Вогнепальне поранення голови. Жінка побратима написала, що то був снайпер, а як — не знаю".

Дмитрові Жужгіну було 33 роки, за професією електрик – розповіла дружина. Він мав вищу освіту, закінчив КІСМ (Кіровоградський інститут сільського машинобудування, нині Центральноукраїнський технічний університет). "Був дуже розумна людина, майстер на всі руки – це було моє міцне плече", – розповіла дружина.

"Завжди він робив все по своєму, як вирішив він, — розповіла сестра загиблого Дмитра Жужгіна Надія Костюкова. – Після контузії він міг в принципі не йти в останній бій, міг піти на лікування, але він пішов допомагати своєму відділенню, тим молодшим, які тільки недавно після навчання пішли у другий свій бій. Він хвилювався дуже за них".

Поховали бійців на Алеї Слави почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Читайте також

  • "Виявом поваги є молитва". Кропивницький священник про поминальні обіди біля могил
  • "Він обачно їздив, дотримувався правил". На Кіровоградщині під час тренування загинув чемпіон України з велоспорту
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок