На війні загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

На війні загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

На війні загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини
. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули захисники з п'яти громад Кіровоградської області. Це – Олег Кузін, Вадим Марущак, Анатолій Курната, Віктор Харлан, Володимир Борщ.

Солдат Олег Кузін з міста Знам'янка Кропивницького району. Загинув 4 березня біля села Дубово-Василівка Донецької області під час мінометного обстрілу. Попрощалися з бійцем 11 березня у Знам'янці на центральній площі Героїв Майдану, розповів міський голова Володимир Сокирко.

4 березня внаслідок артилерійського обстрілу поблизу села Дубово-Василівка Донецької області загинув боєць з Гайворонської громади Голованівського району Вадим Марущак. Це інформація від міського голови Романа Волуйка.

Чоловік народився 1984 року в селищі Завалля. Навчався у Житомирі, проживав довгий час у місті Калуш на Івано-Франківщині. Вадима Марущака мобілізували на службу 1 листопада 2022 року. Служив снайпером розвідувального взводу аеромобільного батальйону.

Загиблі на війні
Зліва направо Олег Кузін та Вадим Марущак. Колаж: Суспільне Кропивницький

7 березня біля села Міньківка Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу загинув житель села Олександрівка Добровеличківської громади Новоукраїнського району Анатолій Курната. Про це повідомив селищний голова Володимир Осієвський.

7 березня під час виконання бойового завдання на території Луганської області загинув Віктор Харлан – житель Олександрійського району. Це інформація від голови громади Сергія Кузьменка. На військову службу чоловіка призвали у жовтні 2022 року. У загиблого залишилися дружина, двоє синів, батьки і сестри.

8 березня на Запоріжжі загинув солдат Володимир Борщ з села Зелене Петрівської громади Олександрійського району, розповіла голова громади Світлана Тилик. Бійця мобілізували на службу 19 квітня 2022 року.

Чоловік народився 26 січня 1996 року у багатодітній родині. Після смерті батьків Володимира виховувала старша сестра. Закінчивши школу здобув спеціальність "Тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва". До російського вторгнення працював робітником з благоустрою у комунальному підприємстві "Комунсервіс" Петрівської селищної ради. Володимиру Борщу було 27 років.

Загиблі на війні
Зліва направо Анатолій Курната, Віктор Харлан, Володимир Борщ. Колаж: Суспільне Кропивницький

Читайте також

  • У Кропивницькому попрощались з пілотом-штурмовиком, підполковником Олександром Жибровим
  • У Кропивницькому попрощалися з двома загиблими на Луганщині добровольцями
  • У Світловодську на Кіровоградщині попрощалися із захисницею Маріуполя Юлією Зубченко
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок