Укриття на "Друкмаші" у Кропивницькому забрали в комунальну власність

Укриття на "Друкмаші" у Кропивницькому забрали в комунальну власність

Укриття на "Друкмаші" у Кропивницькому забрали в комунальну власність
. Суспільне Кропивницький

Кропивницька міська рада забрала в комунальну власність громади два укриття, які розташовані на колишньому підприємстві "Друкмаш". Вони можуть одночасно вмістити понад три тисячі людей, розповів керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.

Перше укриття розташоване під адміністративним та виробничо-складським корпусом "Друкмашу". Воно найвищого класу захисту, загальною площею 1962 квадратні метри, розраховане на одночасне перебування 1840 людей.

Інша захисна споруда також має найвищий клас захисту, загальною площею 1352, 3 квадратних метри, розрахована на одночасне перебування 1170 людей. Розташована як окрема споруда на території "Друкмашу".

Сергій Коваленко розповів Суспільному — укриття відкриті для містян. Їх планують ремонтувати та обладнати необхідним. Які саме роботи виконуватимуть та скільки це коштуватиме, поки не вирішили. Втім, закривати приміщення на ремонт не будуть, а облаштовуватимуть їх частинами.

Що відомо

Укриття відкрили для містян після повномасштабного вторгнення армії РФ у лютому 2022 року. Тоді облаштовувала його найнеобхіднішим підприємиця Людмила Шубіна.

Читайте також

  • У напрямку Кіровоградщини вночі 10 лютого збили Shahed – оперативне командування "Південь"
  • "Гранітне плато захищає Кіровоградщину від руйнівного землетрусу": заступник керівника управління з цивільного захисту
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок