У Кропивницькому працює "пункт незламності" для дітей з інвалідністю

У Кропивницькому працює "пункт незламності" для дітей з інвалідністю

У Кропивницькому працює "пункт незламності" для дітей з інвалідністю
. Суспільне Кропивницький

"Пункт незламності" для дітей з інвалідністю працює на базі центру реабілітації у Кропивницькому. В ньому діти разом з батьками зможуть бути протягом повного знеструмлення міста. Про це Суспільному розповіла директорка міського департаменту соціальної політики Юлія Вовк. Відкрили пункт, з її слів, на прохання батьків.

"Пункт незламності" облаштували в актовій залі центру реабілітації для дітей з інвалідністю, розповіла його директорка Лілія Місюня. Розрахований він на 60 людей, однак є можливість задіяти додаткові приміщення, де нині відбуваються заняття.

Приміщення розділили на зони: спальну з десятьма ліжками, прийому та приготування їжі, дитячий куточок, місця для сидіння. За словами директорки, там є подовжувачі для зарядки ґаджетів, запас їжі, засоби гігієни, паперові рушники: "Пункт облаштовували відповідно до законодавчих документів, де прописаний перелік обладнання, яке має бути. Це і піч на дровах, і генератор, і запас питної води, і, за можливості, дитячі зони, дитячі столики".

У Кропивницькому працює "пункт незламності" для дітей з інвалідністю
Суспільне Кропивницький

Директорка міського департаменту соцполітики розповіла про відкриття пункту попросили 66 родин кропивничан, чиї діти відвідують центр реабілітації: "Вони сказали, що потребують такого прихистку. Є такі сім’ї, які проживають в приміщеннях, де є електроопалення, електроплити".

Центр відвідують 140 дітей. Їх з батьками під час повного знеструмлення міста, за потреби, підвозитимуть соціальним таксі чи автобусом, який має центр, сказала Юлія Вовк.

Читайте також

  • Для самотніх кропивничан старше 60 років обладнали два пункти незламності
  • У дитсадку селища Нове на Кіровоградщині працює гуртожиток для переселенців
  • "Нас не лякає відключення світла". У кропивницькому Центрі для молоді з інвалідністю "Сильні духом" окопні свічки виготовляють незалежно від того, чи є електроенергія
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок