У Кропивницькому продають вживані речі, щоб допомогти онкохворим дітям

У Кропивницькому продають вживані речі, щоб допомогти онкохворим дітям

У Кропивницькому продають вживані речі, щоб допомогти онкохворим дітям
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому на благодійній барахолці збирають гроші для онкохворих дітей. Акцію ініціювала місцева жителька Євгенія Ткаченко. Організувала її спільно з представниками фонду "Янгол життя", який опікується понад пів сотнею дітей, хворих на рак. Суспільне розповість, як долучитися до акції.

Благодійний перепродаж речей влаштували у музеї мистецтв. Мінімальна вартість речей – 50 гривень. Власники для акції надали їх безкоштовно, розповіла Євгенія Ткаченко: "Поєднуємо дбайливе, екологічне ставлення до речей з благодійністю".

На барахолці можна купити україномовні видання без радянської пропаганди. Речі, що не купують упродовж двох благодійних розпродажів, ініціаторка передає у "Банк речей", де їх безкоштовно можуть взяти переселенці.

Зі слів працівниці музею Валерії Лінчевської, одяг для перепродажу можуть надати усі охочі: "Одяг не обов’язково має бути новим, але він має бути чистим, без дірок, пошкоджень. Це одяг, який би ви самі ще носили".

Приносити та купувати речі можна до 23 грудня.

У Кропивницькому продають вживані речі, щоб допомогти онкохворим дітям
Суспільне Кропивницький

Співзасновниця благодійного фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк розповіла, що будуть раді будь-якій сумі: "Допомога онкохворим дітям важлива. Тому що вони ведуть дві війни – одну з нашим спільним ворогом, Росією, а іншу – особисту, з раком, яку треба не припиняти. У нас близько 60 підопічних, більша частина – це діти, які пройшли основне лікування, але протягом п’яти років ми продовжуємо їх підтримувати. Основне лікування отримують 17 дітей".

Гроші від благодійного розпродажу спрямують на термінові закупівлі ліків.

Читайте також

  • В Олександрії організували виставку-ярмарок альтернативних ялинок. Гроші з продажу ялинок передали на потреби українських військових.
  • Історії улюблених іграшок дітей-переселенців показала на світлинах кропивницька фотографиня.
  • У дитячому садку на Кіровоградщині створюють парк Перемоги.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок