На Кіровоградщині відбудеться аукціон речей від військових. Усі гроші – для ЗСУ

На Кіровоградщині відбудеться аукціон речей від військових. Усі гроші – для ЗСУ

На Кіровоградщині відбудеться аукціон речей від військових. Усі гроші – для ЗСУ
. Фото Дмитра Богданова

Кропивничани Дмитро Богданов та Аліна Маркіна організовують розіграш речей від українських військових. Про це ініціатори розповіли Суспільному.

Речі будуть з автографами військових. "Це чохли з-під NLAWШведсько-британська переносна протитанкова керована ракета малої дальності, використаний радянський ручний протитанковий гранатомет та два тубуси з американських РПГ. Ми співпрацюємо з Krop:hub, вони спілкуються із військовими. Бійці з 3-го полку привезли ці речі", – сказав Дмитро Богданов.

Аукціон відбудеться онлайн в телеграм-каналі "Дронний батальйон". "Щоб взяти участь, треба надіслати 100 гривень. І серед тих, хто задонатив, будемо розігрувати протягом десяти днів"

Гроші збирають на дрони. "Один коштує десь 100-110 тисяч гривень. Їх потрібно дуже багато. Ми зібрали за перший розіграш 16 тисяч, за другий 48 тисяч, а це третій".

Що відомо

У травні в Кропивницькому на місці недобудованого пам’ятника з’явився мурал про українську сміливість. Ідея створення належить кропивницьким програмістам Дмитру Богданову та Аліні Маркіній. На ремонт чотириметрової стели та фарбу витратили 10 тисяч гривень.

Читайте також

  • "Коли люди бачили нас, то дуже раділи". Кропивницькі водії евакуювали з окупованих територій понад 5 тисяч жителів
  • "Джавеліна заслужила носити шеврони". Собаці, яка служить з гвардійцями Кіровоградщини, пошили однострій
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок