Жителі Кіровоградщини зібрали подарунки для військових. Що відправлять на фронт

Жителі Кіровоградщини зібрали подарунки для військових. Що відправлять на фронт

Жителі Кіровоградщини зібрали подарунки для військових. Що відправлять на фронт
. Фото: Суспільне Кропивницький

У кропивницькому та добровеличківському Гончаренко центрах закінчився збір подарунків для військових. Їх для розвідників, які перебувають на південному напрямку, збирали тиждень. Суспільне дізнавалось, що принесли жителі області.

Кожен міг принести, що хоче. Проте організатори просили дарувати речі, які будуть корисні у польових умовах: їжу, теплий одяг, гігієнічні засоби.

"Засоби особистої гігієни для них малодоступні. І потрібно якось це виправляти", – сказав кропивничанин Дмитро Великоча, який долучився до акції.

Люди приносили тушкованку, згущене молоко, горіхи, батончики, одноразові душі, гігієнічні серветки. На пакунках писали побажання. Дякували військовим за захист, сказала керівниця центру Вікторія Талашкевич: "Оксана Дідченко з Благовіщенської громади прислала мило ручної роботи – 100 штук. Вони дуже різні. На коробці написали: "З любов’ю, для наших захисників"".

Жителі Кіровоградщини назбирали подарунки для захисників та захисниць. Що принесли
Підпис на коробці з подарунком. Фото: Суспільне Кропивницький

Зібране чекають у Миколаєві: "Ми все склали у коробку. Наша колега, керівниця Гончаренко центру в Миколаєві, пофасує там. У підрозділі, на який ми передаємо, 100 людей".

Подарунки віддадуть військовим 14 жовтня, у День захисників та захисниць.

Що відомо

Свято запровадили 2014 року на противагу радянському дню 23 лютого, щоб відзначити саме захисників, які боронять кордони України, бо з 2014 року почалась агресія Росії на сході та півдні України.

2021 року назву змінили на День захисників та захисниць, щоб вшанувати й жінок, які захищають Україну. За даними заступниці міністра оборони Ганни Маляр, 15% Збройних Сил України – це жінки. Служать майже 30 тисяч.

Читайте також

  • У Кропивницькому видають зимовий одяг дітям-переселенцям. Де отримати.
  • У кропивницькій кав'ярні щодня безкоштовно годують 200 переселенців.
  • "Вони приїхали без нічого". У Кропивницькому збирають теплі речі для переселенців.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок