У боях з російською армією загинули шестеро бійців з Кіровоградщини

У боях з російською армією загинули шестеро бійців з Кіровоградщини

У боях з російською армією загинули шестеро бійців з Кіровоградщини
. Суспільне Кропивницький

У боях з російською армією загинули шестеро бійців з Кіровоградської області. Інформацію про смерть та прощання з захисниками опублікували на офіційних Facebook-сторінках громад звідки родом були загиблі.

Юрій Плис, 1975 року народження, житель села Могутнє Катеринівської громади загинув 6 серпня у селі Піски Донецької області, написала на своїй сторінці у Facebook голова Катеринівської громади Тетяна Пучка.

загиблі
Юрій Плис. фото: Катеринівська територіальна громада

Голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко написав на своїй офіційній сторінці у Facebook про загибель на території Донецької області двох бійців з Олександрії – 58-річного Юрія Буха, який загинув 6 серпня та 42-річного Вадима Бондаренка, він загинув 9 серпня. Прощалися з бійцям 13 серпня біля палацу культури "Світлопільський". Юрія Буха поховали на Верболозівському кладовищі. Вадима Бондаренка – у селищі Олександрійському.

загиблі
Юрій Бух(ліворуч) та Вадим Бондаренко. фото: Олександрійська громада

Житель міста Бобринець 36-річний Микола Філіпенко загинув через танковий обстріл, написав голова Бобринецької громади Леонід Кравченко.

На сторінці Новгородківської громади написали про загибель жителя села Вершино-Кам'янка Володимира Вирвихвіст 1975 року народження.

загиблі
Володимир Вирвихвіст. фото: Новгородківська ОТГ

33-річний військовослужбовець, житель селища Вільшанка Андрій Пурик загинув 2 серпня. Про це написали на сторінці громади. У бійця залишилися батьки, дружина та двоє малолітніх дітей.

Читайте також

  • В Олександрії на Кіровоградщині демонтували погруддя Максима Горького
  • У Кропивницькому водію бронемашини, в якій потонули троє людей, змінили запобіжний захід
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок