Ми потрібні їм. Діти у Новому влаштовують мініярмарки для допомоги українським військовим

Ми потрібні їм. Діти у Новому влаштовують мініярмарки для допомоги українським військовим

Ми потрібні їм. Діти у Новому влаштовують мініярмарки для допомоги українським військовим
. Суспільне Кропивницький

У селищі Нове у Кропивницькому діти влаштовують мініярмарки. У такий спосіб хочуть допомогти військовим та батькам, які на передовій.

Діти продають прикраси, букети квітів, іграшки та картини, створені власноруч. "Брошки по 30 гривень, із бісеру – 12, – розповідає співініціаторка ярмарку Надія Савіна. – Роблю це для тата та інших наших захисників-супергероїв".

Антоніна Кулікова робила букети з лаванди: "У бабусі на городі росла лаванда, зараз її вже нема. Всю зрізали, було 51 чи 52 букети".

Анна Давидова продає картини. "Я їх продаю по 100 гривень. Принесла п’ять, одну купили".

Олександра Нежива продає в’язані іграшки та прикраси: "Тому що їм там складно і вони захищають нашу країну. Ми потрібні їм".

Софія Ващук приїхала з Харкова. У Кропивницькому в неї живе бабуся. "Мені їх дуже шкода, що вони там борються, їм погано. То ми збираємо для них гроші".

Ярмаркують щодня. За тиждень дівчата зібрали майже дві тисячі гривень. Надя Насипайко розповіла, куди передають гроші: "500 гривень передали на тепловізори. І ще 885 гривень на "Годуємо патріотів" – це в нас тут на селищі".

Інна Олійник – координаторка групи "Годуємо патріотів": Принесли мені додому дівчатка 885 гривень, і ми закупили горохові супи. Це 200 таких пачок, одна пачка на чотири літри, це приблизно сім людей".

Батьки ініціативу дітей підтримали, розповідає мама Надії Дар’я Насипайко: "Це дуже добре, що діти таким чином, по-дитячому, наближують перемогу. Не хвилюємось, тому що завжди з ними є хтось із батьків".

Кропивничанка Катерина Кріпак підтримує таку ініціативу дітей: "Молодці дітки, так і треба. Ми маємо захищати свою країну. Син знайомої не вернувся. Загинув там. І племінника мого син".

Читайте також

  • Житель села Інгуло-Кам'янка Кропивницького району віддав хату родині переселенців
  • Росіяни тортурами змушували до співпраці. Священник про віру, українців та полон
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок