У Кропивницькому тривають презентації книги "Поезія без укриття"

У Кропивницькому тривають презентації книги "Поезія без укриття"

У Кропивницькому тривають презентації книги "Поезія без укриття"
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому тривають презентації книги "Поезія без укриття". Це 240 сторінок, 200 віршів про перший місяць вторгнення Росії в Україну, розповіла Суспільному ініціаторка видання Надія Гармазій.

Задум видати книгу виник у Кропивницькому, належить Кіровоградській обласній організації Національної спілки письменників України, розповіла Надія Гармазій. "За допомогою онлайнтехнологій ми представили цю книгу у Чернігові та Херсоні. Живі презентації у Кропивницькому, Сокалі, Червонограді, Львові, Сумах, Волині".

До створення збірки долучились 70 поетів з усієї України.

Співавторка збірки Наталія Фенько вважає, книга унікальна тим, що вона вже не може повторитися ніколи. "Ніколи не можуть повторитися ті відчуття, які закарбовані в цій книжці. Я навіть боюся себе тою, яка там була. Це був дійсно такий стан відчаю, люті, ненависті до ворога".

Оформлювала видання дизайнерка з Львівської області Ірена Яніцька. "Ця книга має бути свого роду молитовником, тобто що ти можеш легко з собою взяти і, коли тобі дуже важко в укритті, ти можеш його відкрити і перечитати якийсь текст, щоб тобі трошки якось легше стало".

Керівник видавництва Василь Карп’юк сказав, проєкт благодійний. Книжки, які реалізуються на презентаціях, – з них 25% йде на підтримку Збройних сил. Гроші за примірники які продають – 100% передають армії.

Читайте також

  • "Творчість – це віддзеркалення сьогодення". Кропивничанка зняла кліп на власну пісню про війну
  • У Кропивницькому відкрили виставку студентських робіт "Творимо й перемагаємо"
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок