У Кропивницькому жінки-переселенки освоюють нову професію

У Кропивницькому жінки-переселенки освоюють нову професію

У Кропивницькому жінки-переселенки освоюють нову професію
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому жінкам–переселенкам, які втратили роботу через війну, допомагають опанувати нові професії: перукаря і масажиста. Вони – учасниці проєкту "Адаптація через культуру", розповів Суспільному організатор проєкту Лев Абрамов.

Фінансується проєкт за дорученням Уряду Німеччини, сказав Лев Абрамов. Аби потрапити на навчання, жінки писали мотиваційні листи. На 20 місць було 42 претендентки. "Ми відібрали 20 жінок-переселенок з різних регіонів, для того, щоб вони мали змогу отримати фах, який допоможе краще відчувати себе".

Навчають жінок-переселенок у салоні. За кожною закріплений майстер. Заняття триватимуть п’ять днів.

"У нас задача за короткий термін допомогти дівчатам, опанувати новий напрямок професії, який би допоміг їм трошки адаптуватися у новому житті і отримувати дохід, який допоможе їм існувати", – сказала експертка з перукарського мистецтва Наталія Мироненко.

Учасниця проєкту Вікторія Сімакова з Краматорська. У рідному місті працювала продавчинею. "Нині ми живемо на гроші, яки виплачує держави, але їх, не вистачає, тому я хочу заробляти, в мене двоє діток".

За словами Лева Абрамова, після навчання жінки отримають інструменти, якими зможуть самостійно працювати. "Також буде проведений семінар-тренінг по просуванню власного продукту в мережі інтернет, ми маємо надію, що це допоможе їм знайти клієнтів в наших громадах".

Після завершення навчання впродовж місяця учасниці проєкту отримуватимуть консультативну допомогу від експертів проєкту.

Що відомо

У Кіровоградській області на тимчасове проживання залишились 82 875 переселенців.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок