Домашні, безпритульні та собаки військових. Кропивничанка забрала з Краматорська 32 тварини

Домашні, безпритульні та собаки військових. Кропивничанка забрала з Краматорська 32 тварини

Домашні, безпритульні та собаки військових. Кропивничанка забрала з Краматорська 32 тварини
. Суспільне Кропивницький

Кропивничанка Катерина Дорош проїхала тисячу кілометрів, щоб забрати 32 тварини з Краматорська. Це зробити просили тамтешні жінки, які опікуються покинутими та безпритульними тваринами, бо в них бракує місця, ліків та їжі.

З Краматорська в Кропивницький керівниця ветеринарно-реабілітаційного центру "Бім" Катерина Дорош привезла 16 котів і стільки ж собак. За кермом була 23 години. "Дорога була більш-менш безпечна. Місто зовсім пусте, пусті вулиці. Людей, скільки ми їхали, побачили два або три чоловіка, одну або дві машини і зачиненні магазини, тобто повна тиша. Вже коли приїхали додому наступного ранку сказали, що в Краматорську були обстріли".

Деякі з собак були домашніми, бо не бояться людей, інші – безпритульними, говорить Катерина Дорош. Є тварини, які бояться доторків та різких рухів. Для лікування тварин на препарати витратили 21 тисячу гривень. Їх зібрали волонтери, говорить Каерина Дорош. "Ми зібрали 24 тисячі за добу, на 21 тисячу купили ліків. Заправку авто я взяла на себе, бо це була моя ідея".

Є собаки, яких в Краматорськ з Авдіївки привезли військові. "Зараз хлопцям було потрібно їхати і залишити просто так своїх бойових товаришів вони не змогли. І ось коли ми вже приїхали, то дівчата теж попросили їх нас забрати".

Нині в центрі живуть 49 котів і 273 собаки. Утримують їх за гроші благодійників.

Читайте також

  • Для дворічного обпеченого хлопчика у Кропивницькому здали майже три літри крові
  • Родина лікарів переїхали з Сєвєродонецька Луганської області у Кропивницький. Суспільному розповіли про зруйнований росіянами дім, життя у підвалах та роботу під час авіанальотів та ракетних обстрілів.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок