Родина лікарів-переселенців отримали службове житло в Кропивницькому

Родина лікарів-переселенців отримали службове житло в Кропивницькому

Родина лікарів-переселенців отримали службове житло в Кропивницькому
. Фото: Суспільне Кропивницький

Родина лікарів Галина та Володимир Жулі переїхали з Сєвєродонецька Луганської області у Кропивницький. Тут отримали службове житло, але поки туди не заселилися. Суспільному розповіли про зруйнований росіянами дім, життя у підвалах та роботу під час авіанальотів та ракетних обстрілів.

Нині Галина та Володимир живуть в орендованій квартирі у селищі Нове. Приїхали в місто разом із шестирічним сином, якого збирають у школу. Їхній дім у Сєвєродонецьку зруйнувала російська ракета.

Галина Жуля на Луганщині працювала сімейною лікаркою. Десять днів, коли обстріли не вщухали, вона разом з родиною жила у підвалі своєї лікарні. А за день до виїзду, розповіла, у її корпус влучила ракета: "До цього обстріляли інфекційне та дитяче відділення, там повністю дах знесло. Ракета стирчала в четвертому поверсі, ми до останнього не знали, чи вона здетонує. Коли ми прийшли на місце евакуації, почався перший на той момент авіаналіт".

Володимир Жуля був завідувачем психіатричного відділення. У Кропивницькому нині працює в обласній психіатричній лікарні. Усіх його пацієнтів з Сєвєродонецька евакуювали в Дніпропетровську та Львівську області. "У деяких пацієнтів втрачені родинні зв’язки або немає документів. Було дуже багато поранених".

У Кропивницький родина забрала собаку Уму та двох хом’яків. Пропрацювавши тут два місяці, родина отримала ключі від двокімнатної квартири. У ній не живуть, бо поки не облаштували.

Родина лікарів-переселенців отримали службове житло в Кропивницькому
Фото службової квартири, яку отримала родина медиків. Фото: Суспільне Кропивницький

Що відомо

З початку російського вторгнення в Україну у Кропивницькому працевлаштували 20 медиків, розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук. Можуть взяти на роботу ще п’ятьох: "Працевлаштували лікарів-анестезіологів, сімейних лікарів, закінчили підготовку лікарів-інфекціоністів. Ми отримали таку дефіцитну спеціальність як лікар-реабілітолог".

За словами Оксани Макарук, нині є потреба в лікарях-патологоанатомах, лаборантах та сімейних лікарях. Нині шукають службове житло для шести родин медиків.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок