У Кропивницькому з’явилися білборди на підтримку Херсона

У Кропивницькому з’явилися білборди на підтримку Херсона

У Кропивницькому з’явилися білборди на підтримку Херсона
. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому розмістили білборди та сітілайти на підтримку тимчасово окупованого Херсона. Зробили це за гроші з міського бюджету. Макети для соціальної реклами надала Херсонська міська рада, розповіла Суспільному працівниця відділу комунікацій з громадськістю Світлана Стешенко.

Ольга Шпак приїхала в Кропивницький у квітні, коли не змогла жити в окупованому Херсоні. Розповіла, в Херсоні російські військові викрадають мирних жителів. "Російські військові забирали проукраїнських жителів Херсона. Забирали також й тих, хто раніше був у зоні АТО. Забирали людей, які виходили захищати своє рідне місто".

Жінка каже, у березні разом з чоловіком ходили на мітинг проти російської окупації Херсона та референдуму про створення "Херсонської народної республіки".

"Це був перший мітинг. На той час в Херсоні вже були російські окупанти, вони сиділи в облдержадміністрації. Вийшов натовп. Чесно кажучи, я такий натовп бачила лише на День міста, коли приїжджав гурт "Океан Ельзи". Ми ставили Гімн України. Думаю, вже й окупанти його вивчили".

Ольга вважає, що такі бігборди та сітілайти потрібні, щоб не забували про українців в окупованих містах. "Потрібно казати і про Херсон, і про всі інші міста, які окуповані. Щоб люди не забували, що там українці, що там люди, які також хочуть в Україну. Але можливо, не мали змоги виїхати".

У Кропивницькому з’явилися білборди на підтримку Херсона
Один з білбордів з написом "Херсон у наших серцях" розмістили на вулиці Полтавська. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому розмістили вісім білбордів та сітілайтів на підтримку херсонців. Витратили на друк дві тисячі 600 гривень з міського бюджету. "До нас звернулася Херсонська міська рада, яка намагається на території України, вільної від окупації, вести інформаційну кампанію, нагадуючи, що Херсон – це Україна. Херсонці очікують ЗСУ і визволення міста від російських окупантів", – розповіла працівниця відділу комунікацій з громадськістю Світлана Стешенко.

Читайте також

  • У Мадриді презентували виставку картин олександрійських художників
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок