На Кіровоградщині ракетами обстріляли Канатове

На Кіровоградщині ракетами обстріляли Канатове

На Кіровоградщині ракетами обстріляли Канатове
. Фото: pixabay.com

Російські війська обстріляли ракетами Канатове в Кіровоградській області. Про це у своєму телеграм-каналі написав голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Сирену у Кропивницькому увімкнули о 05:11. Було чути вибухи. Повітряна тривога тривала до 08:08.

"Ворог гатив так, що здригався увесь Кропивницький і території навколо", – написав Андрій Райкович.

Про наслідки обстрілів голова не сказав. Рекомендація – не повідомляти конкретні деталі будь-якої події, пов'язаної з бойовими діями.

"Сьогодні вперше на Кіровоградщині була настільки тривала повітряна тривога. У соцмережах з‘явилися домисли, що відбуваються обстріли різних об‘єктів Кропивницького й області, була паніка. Шановні жителі регіону, дуже прошу вас орієнтуватися тільки на офіційну інформацію. Бо паніка – ще один ворог у нинішній час", – написав у своєму телеграм-каналі голова обласної ради Сергій Шульга.

Користувачів соцмереж попросив не поширювати дані в реальному часі.

"Публікуючи час, фото, відео, геолокації, ви стаєте очима окупантів", – написав Сергій Шульга.

Суспільне поспілкувалось з Сергієм Левченком – головою Великосеверинівської громади. Він розповів, що в селі, яке розташоване поряд з Канатовим, все працює у звичайному режимі.

Що відомо

26 лютого ексголова обласної військової адміністрації Марія Чорна поінформувала, що о 05:00 в аеропорту Канатове увімкнули сигнал тривоги. Аеропорт не обстрілювали, був вибух у полі. "У всіх військових частинах спокійно", – сказала Марія Чорна. Противник наніс повітряний удар по підрозділам в районі міста Кропивницький – повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.

Читайте також

На початок