Перейти до основного змісту
Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали

Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали

Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали
. Суспільне Кропивницький

Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали. З наступного навчального року це мають зробити усі школи України. Тиждень тому Кабінет міністрів ухвалив постанову "Про автоматизований комплекс менеджменту системи освіти". Вона передбачає, зокрема, створення електронної освітньої бази даних, запровадження електронних щоденників і класних журналів.

Два роки тому учасницею пілотного проекту Міністерства освіти з запровадження електронних журналів стала кропивницька школа №6.

"Спершу ми вирішили відмовитися від паперового формату у 1-8 класах і користувалися винятково електронним варіантом. У 9-11 класах паралельно використовували електронний і паперовий формати. Тому що це випускні класи, які потребують більш виваженого ставлення до зберігання інформації. Нині електронні журнали запровадили в усіх класах нашої школи", – розповіла директорка Надія Кравченко.

Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали
Суспільне Кропивницький

З 1 вересня класний керівник 4-В класу Дмитро Панов заповнює тільки електронний журнал. Каже: у нього з'явилось більше вільного часу, який може приділити на роботу з дітьми і для власного саморозвитку.

"На початку року – це була велика проблема, тому що треба було внести купу записів, зараз це можемо зробити кількома натисканнями. Після введення паролю, відразу доступним стає розклад вчителя, список класу: хто відсутній, хто присутній. Домашнє завдання, яке я створюю в електронному журналі, бачать і батьки, і діти".

Вчителі усіх кропивницьких шкіл перейшли на електронні журнали
Суспільне Кропивницький

Начальниця управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко говорить: з 37 шкіл міста електронні журнали впровадили у 30.

"Решта сім шкіл впровадили електронні журнали у 1-4 класах, в інших – вибірково. 1-4 класи паперові журнали не ведуть, у 5-11 класах цього року ми ведемо паперові журнали".

За словами директорки обласного департаменту освіти Ельзи Лещенко, для переходу на електронні журнали, школи мають бути забезпечені ноутбуками, їх є 96 відсотків від потреби. Також інтернетом, він підключений в усіх школах області.

"В Кіровоградській області області у 75 школах максимальна швидкість інтернету – 100 мегабіт. В усіх інших закладах – 30 мегабіт. Згідно постанови, щоб впровадити в системі освіти електронні щоденники та журнали, швидкість інтернету, в усіх без винятку школах, має бути 100 мегабіт".

Повністю відмовитись від паперових журналів школи Кіровоградської області мають з вересня наступного року.

Читайте також

Топ дня

Вибір редакції

На початок