Гроші на лікування батькові. У Кропивницькому змінили формат благодійного аукціону

Гроші на лікування батькові. У Кропивницькому змінили формат благодійного аукціону

Гроші на лікування батькові. У Кропивницькому змінили формат благодійного аукціону
. Krop:hub Кропивницький

У Кропивницькому змінили формат аукціону картин художниці Альони Філякової, яка продає свої роботи, щоб зібрати гроші на лікування онкохворого батька. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка аукціону Катерина Колтунова. Формат змінили, бо ніхто не прийшов купити картини, виставлені в громадському просторі ”Krop:hub”.

За словами Катерини Колтунової, три картини придбали онлайн до призначеної дати аукціону: ”Вже маємо п'ять або шість тисяч гривень з продажу картин Альони”.

Як змінили формат продажу

Співорганізаторка аукціону розповіла, що звернуться за допомогою до кропивничан, які мають велику кількість підписників у соціальних мережах. Кожен, хто долучиться до продажу, сфотографується з одним з лотів, опублікує фото на своїх сторінках, запропонує підписникам внести символічну суму для участі в розіграші лоту.

”Ми відзняли презентаційне відео. Крім того, я і Ольга Скороход (кропивничанка, ведуча заходів, кандидатка історичних наук – ред.) зробили фотографії з двома картинами. Наша аудиторія кидатиме на карту хоча б по 50 гривень, а через певний час ми розіграємо серед тих, хто долучиться до цієї благодійності, відповідні картини”,– сказала Катерина Колтунова.

Такий формат, за словами Катерини, дасть можливість залучити до розпродажу більшу кількість людей і зібрати більшу суму.

Що відомо

Художниця з Кропивницького Альона Філякова продає свої картини, щоб зібрати гроші на лікування онкохворого батька. Лікарі діагностували в Олександра Філякова рак сліпої кишки четвертої стадії з метастазами у печінку та легені. За словами дівчини, на лікування та курс хіміотерапії потрібно 150 тисяч гривень.

Читайте також

На початок