Керівнику кропивницької льотної академії повторно повідомили про підозру в хабарництві

Керівнику кропивницької льотної академії повторно повідомили про підозру в хабарництві

Керівнику кропивницької льотної академії повторно повідомили про підозру в хабарництві
.

Керівнику кропивницької льотної академії Олександру Чумаку повторно повідомили про підозру. Інформацію Суспільному підтвердила виконувачка обов'язків речниці обласної прокуратури Катерина Шраменко.

За її словами, підозру вручили напередодні ввечері (6 вересня-ред.). "Нині готуємо оскарження рішення Ленінського районного суду до апеляції з обрання йому запобіжного заходу. Рішення суду, на думку прокуратури, є незаконним".

Як розповіли Суспільному джерела у прокуратурі, підозру Олександру Чумаку вручили у палаті в одній з лікарень Києва.

Радниця начальника академії з інформаційної діяльності Олена Роміцина телефоном сказала, що їй невідомо, чи перебуває Олександр Чумак у лікарні Києва.

Що відомо

  • Олександра Чумака відсторонили від виконання службових обов'язків. Відповідний наказ підписав ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький. На період проведення службового розслідування, виконувати обов'язки начальника льотної академії буде проректор Сергій Юлдашев.
  • 4 вересня Олександру Чумаку мали обрати запобіжний захід через підозру у хабарництві. Його випустили з-під варти у залі Ленінського районного суду Кропивницького. Суддя Олексій Майданніков вважає, що повідомлення про підозру є незаконним.
  • Третього вересня співробітники Служби безпеки України затримали начальника Льотної академії Олександра Чумака та начальника Льотного училища академії. За словами речниці служби Юлія Ткач, затримані вимагали 20 тисяч американських доларів від директора місцевої фірми за укладання договорів про співпрацю з академією.

На початок