Жителі Кіровогдаської області можуть безкоштовно внести електронний підпис у паспорт

Жителі Кіровогдаської області можуть безкоштовно внести електронний підпис у паспорт

Жителі Кіровогдаської області можуть безкоштовно внести електронний підпис у паспорт
. Оригінальне

Жителі Кіровогдаської області можуть внести електронний підпис у паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Про це Суспільному розповіла речниця обласного управління державної міграційної служби Інна Захарова. Ця послуга безкоштовна.

Внести електpoнний підпис дo ID-кapтки в міграційну службу прийшов кропивничанин Володимир Шутка. Працівниця сектору оформлення документів Тетяна Баграновська прийняла документи. Клієнт заповнив необхідні дані, ввів особисті паролі. За три хвилини Володимир Шутка отримав та підписав заяву про отримання електронного підпису: ”Процедура тривала три хвилини. Електронний підпис внесли до мого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Це дає мені можливість користуватися електронними довірчими послугами, які надаються в електронному вигляді”.

За словами речниці обласного управління державної міграційної служби Інни Захарової, цю послугу можна безкоштовно отримати в будь-якому з двадцяти п’яти підрозділів служби: ”Для громадян, які скористаються такою послугою розширюються можливості користування онлайн-послугами державних і банківських установ. Це позитивно для ведення бізнесу. Тобто особам, яким необхідно підписувати електронні документи. В юридичному плані вони прирівнюються до документів з печаткою, які підписані рукою. Скопіювати даний підпис з чіпу не можливо. Він захищений. У разі, якщо людина втрачає Картку, можна звернутися до кол-центру центру сертифікації ключів МВС і повідомити. Вони просто заблокують цей підпис”.

Діє електронний підпис два роки.

На початок