У Кропивницькому тракторами чистять дно річки Інгул

У Кропивницькому тракторами чистять дно річки Інгул

У Кропивницькому тракторами чистять дно річки Інгул
. Міськрада Кропивницького

У Кропивницькому почали чистити дно річки Інгул, розповів Суспільному керівник комунального підприємства "Універсал-2005" Віктор Панішко.

Сьогодні, 4 серпня, прибирали мул та сміття три трактори. Щоб вивезти непотріб на сміттєвий полігон, потрібно, щоб він висох: "Тому ми його згортаємо, воно має просохнути, і тоді будемо вивозити", – розповів Віктор Панішко.

Закінчити очищення планують за тиждень.

Воду з Інгулу спустили через ремонт водогону на вулиці Вокзальна. З 2 кілометрів 200 метрів труб на Вокзальній залишилось замінити 400 метрів під мостом. Ця ділянка найскладніша, сказала директорка кропивницького водоканалу "Дніпро-Кіровоград" Валентина Давидчук. "Нам треба вирізати труби та заварити. Вони були розташовані у воді, тому знизили її рівень".

Закінчити роботу на цій ділянці планують до 16 серпня.

Що відомо

Старі труби водогону міняють на нові перед реконструкцією дороги на вулиці Вокзальна, де планують відновити 3 кілометри асфальту. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника міського управління житлово-комунального господарства Юлія Яндович: ”Площа цієї ділянки дороги – 55 тисяч квадратних метрів. Якщо ми будемо знімати близько 8 тисяч квадратних метрів щоночі, то, думаю, за 5-6 днів ми все підготуємо для того, щоб можна було підняти люки, встановити бордюри і підготувати покриття до влаштування асфальтобетону”.

Зі слів Юлії Яндович, укласти новий асфальт на вулиці Вокзальна планують до середини вересня 2021 року. Рух перекривати не будуть.

Читайте також

На початок