У 40 школах Кропивницького пролунав останній дзвінок

У 40 школах Кропивницького пролунав останній дзвінок

У 40 школах Кропивницького пролунав останній дзвінок
. Суспільне Кропивницький

У 40 школах Кропивницького для понад 24 тисяч учнів пролунав останній дзвінок. Суспільне побувало на святкуванні закінчення навчального року у колегіумі.

На подвір'ї кропивницького колегіуму, перед початком лінійки, першокласники розповідали, чим запам'ятався перший навчальний рік.

"Уроки були цікаві. Мені сподобались уроки читання та малювання. І ще я навчилась рахувати і це дуже класно", – розповіла першокласниця Варвара Петрова.

За сина-першокласника про свято розказала його мама Ірина Солодова.

"У мене сьогодні останній дзвоник. У мене двоє дітей. Син закінчив 1 клас, донька закінчила 4 клас. Дуже тяжко було у 1 класі через карантин".

О 10 ранку на подвір'ї колегіуму розпочалась лінійка для учнів перших, четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів. Одинадцятикласники танцювали прощальний вальс. За 15 хвилин учні пішли до класів на останній урок.

Всі класи не запрошували на лінійку, щоб учні менше контактували між собою – говорить директорка колегіуму Олена Максимова.

"Сьогодні свято останнього дзвоника відбувалось на різних локаціях і в різних формах. Другі, треті, шості та сьомі класи, які не є закінчувальним з одного ступеня на інший, брали участь у квестах, таке собі родинне свято. О 10 годині урочисте проводжання наших випускників, прощальний вальс, останній дзвоник, який лунав на подвір'ї для 1, 4, 9 та 11 класів".

Учні четвертого класу 1 вересня підуть навчатись у старшу школу. На останньому уроці прощалися з першою вчителькою.

Дарина Петрікєєва, четвертокласниця: "Я дуже хотіла ще з вами бути. Бажаю, щоб всі гарно вчилися".

Вчителька Ксенія Петренко каже: за 30 років роботи – це її 8 випуск. "Дуже важко відпускати. Виходить, що їх виховуєш і вони тебе розуміють на 4-й рік з першого погляду. А вже пора їх відпускати, віддавати. Дуже сумно".

У школі навчаються 1 тисяча 135 учнів. З них – 51 випускник.

Катерина Бевза, випускниця: "З однієї сторони – дуже сумно, а з іншої – радісно. Тому що все закінчилось і у майбутнє відкриті двері". Де навчатиметься далі, не обрала. Зробить це після зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також

  • Концерт, майстер-класи та морозиво. Як в Кропивницькому вітатимуть дітей з Днем захисту
  • На Кіровоградщині у 6 учасників ЗНО з математики знайшли мобільні телефони
  • У Кропивницькому в реанімації перебуває дитина, яка впала з велосипеда

На початок