У Приютівській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг

У Приютівській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг

У Приютівській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг
. Приютівська ОТГ

У селищі Приютівка Кіровоградської області запрацював Центр надання адміністративних послуг. Про це Суспільному розповів селищний голова Андрій Коломійцев.

Центр надання адміністративних послуг облаштували на перешому поверсі селищної ради. "Приютівська громада перемогла в конкурсі Програми "U-LEAD з Європою" та отримала допомогу в створенні ЦНАП".

За гроші програми, це близько 800 тисяч гривень, купили меблі, техніку, програмне забезпечення, систему керування електронною чергою. Співробітники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, які розробили експерти програми.

Ремонт у приміщенні зробили за гроші громади. Витратили близько 1,5 мільйона гривень. Обладнали вхід пандусом. Для батьків з дітьми поставили сповивальний столик та облаштували дитячий куточок.

Центр надає 188 видів послуг, серед яких: реєстрація бізнесу, нерухомості, земельні питання, реєстрація земельних ділянок, а також архітектури та будівництва, реєстрація та зняття з місця проживання, послуги пенсійного фонду, реєстрації актів цивільного стану та інші.

"Створення ЦНАП – дуже важлива справа, адже впливає на якість життя мешканців. Раніше за деякими послугами людям потрібно було звертатися у район, наприклад для отриманням субсидії. Тепер все на місці, що дуже зручно".

За словами Андрія Коломійця, щодня до ЦНАПу звертаються 20-30 мешканців громади.

Що відомо

  • "U-LEAD з Європою" – це міжнародна програма, що фінансується Європейським союзом, а саме країнами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.
  • В Олександрійському районі ЦНАПи є в Олександрії та Приютівській ОТГ.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок