У Кропивницькому попрощались з бійцем, який загинув від кулі снайпера

У Кропивницькому попрощались з бійцем, який загинув від кулі снайпера

У Кропивницькому попрощались з бійцем, який загинув від кулі снайпера
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому попрощались з бійцем Кирилом Биковським, який загинув від кулі снайпера. Панахиду провели на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища. Загиблому було 28 років.

Тут зібрались рідні, друзі та військові. За словами заступника військового комісара обласного терцентру з комплектування та соцпідтримки Петра Гарасимяка, військового в селищі Шуми Донецької області поранив снайпер. Дорогою до госпіталю він помер.

Тесть загиблого Кирила Биковського сказав, що у нього залишився 8-річний син. "В нього залишився син, його звати Назар. Він дуже схожий на свого батька, як крапля води. Я сам фермер і він був у мене на роботі, ми вирощували свиней, він дуже був працьовитий, добрий, чесний. Ми його всі дуже любили. Так склалося, що він пішов. Я його просив, не йди, ти молодий хлопець. Ти ж бачиш що твориться, державі не потрібна ця війна", – розповів тесть Віктор Писаренко.

Побратим загиблого Олег Ковтунюк сказав, що познайомився з ним півроку тому. Каже: разом з медиком надавали Кирилу медичну допомогу і евакуювали його. "Він ще був при тямі, він був ще живий, а коли його доставили, нам подзвонили сказали, що Кирила вже немає. Ми всі були в шоці, не могли усвідомити, що сталося. Він був позитивною людиною, такий непосидючий був але він був фахівцем своєї справи, досконало знав побудову кулемета, технічні характеристики, досвідом ділився зі своїми побратимами".

З 2019 року Кирило Биковський служив на контракті навідником гірсько-штурмового відділення. "Він прийшов і одразу попросився на передову. Ми визначили, що він буде служити в тертій роті. Кирила знала практично вся частина добре, тому що колоритна особистість була, ніколи не давав задню, любив посміятись, пожартувати, допомогти. Ніколи не казав, що це робити не буде, ніколи від командирів я не чув, щоб хтось на нього жалівся",– сказав заступник командира військової частини А3892 Іван Мазур.

За словами Петра Герасимяка, з 2014 року в зоні проведення Операції об'єднаних сил загинули 209 бійців з Кіровоградської області.

Що відомо

  • Кирило Биковський отримав поранення отримав у праве плече. Помер під час евакуації до лікарні. Це сталось 20 березня.
  • Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко розповів, що у бійця залишились мама та сестри.
  • Речник Командування Об’єднаних сил Назар Волошин розповів, що 20 березня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксували 9 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.
  • 24 березня у Кропивницькому оголосили День жалоби.
На початок