Дитяча обласна лікарня отримала електронні крапельниці

Дитяча обласна лікарня отримала електронні крапельниці

Дитяча обласна лікарня отримала електронні крапельниці
. Суспільне: Кропивницький

Дитяча обласна лікарня отримала 10 електронних крапельниць для хіміотерапії. Їх вартість 780 тисяч гривень. Гроші збирали громадська організація "Фундація течія" та благодійний фонд "Янгол життя".

Крапельниці закупили для гематологічного відділення. Щороку там лікуються 250 онкохворих дітей з області, 75% з них отримують хіміотерапію, яку вводять електронні крапельниці.

Дитяча обласна лікарня отримала крапельниці для лікування онкохворих дітей
Суспільне: Кропивницький

Вони точно і дозовано подають ліки – розповіла завідувачка відділення Наталія Капелюшна. "Ми задаємо об’єм і точний час, за який цей препарат треба ввести. А він уже завдяки технологіям сам вираховує швидкість. Він подає звукові сигнали, коли закінчується інфузія. Якщо щось не так, медсестра чує. Все можна перепрограмувати".

Введення ліків триває від дня до тижня. За словами завідувачки, відділення заповнене повністю. Лікується 20 дітей. "У нас було 11 апаратів, 4 із них поломаних. Щоб забезпечити безперебійну роботу, треба 20. Тобто зараз ця проблема повністю закрита".

За словами співзасновниці благодійного фонду "Янгол життя" Ольги Присяжнюк, торік вони розпочали збирати гроші для придбання однієї електронної крапельниці. Її вартість – 78 тисяч гривень. "Після того, як ми розпочали збір, про нього дізналися наші партнери "Фундація течія". Вони запитали скільки таких потрібно і зробили подарунок".

Нині дитяча обласна лікарня має півсотні електронних крапельниць.

Що відомо

«Фундація Течія» допомагає дитячій обласній лікарні з 2018 року. За цей час придбали і передали лікарні медичного обладнання на майже 10 мільйонів гривень.

На початок