На Кіровоградщині у притулку для тварин померли 19 цуценят

На Кіровоградщині у притулку для тварин померли 19 цуценят

На Кіровоградщині у притулку для тварин померли 19 цуценят
. Суспільне: Кропивницький

У селі Першотравневе Долинського району Кіровоградської області у притулку для тварин померли 19 цуценят. Про це Суспільному розповіла зоозахисниця Оксана Поддуєва.

За її словами, це сталося тому, що тварини захворіли на ентерит. "Ентерит – заразне інфекційне захворювання, яке дуже швидко поширюється серед тварин. Ми лікували цуценят, ставили їм крапельниці, але врятувати їх не вдалося. В один вольєр не можна кидати більше 10 цуценят, для них має бути 14-ти денний карантин, цього не зробили".

Оксана Поддуєва розповіла, що у притулку також захворіли і коти. Звідти їх вивезли у карантинну зону і вони усі залишилися живими. "Наразі невідомо, де саме захворіли тварини – чи вони поступили у притулок хворі чи заразилися там. Ветеринар оглянув котів та виявив шістьох хворих. Після курсу лікування тварин відпустили у місця їх відлову".

З притулку вивезли усіх тварин, тому що взимку там немає умов придатних для проживання. Собак, яких вилікували, віддали на перетримку небайдужим людям. "Ми домовились з міською радою, що у притулку зроблять відкриті вольєри під навісом. Туди відбиратимуть великих собак з вулиць Долинської, які становитимуть небезпеку для людей. Також обладнається карантинна зона для цуценят, щоб у майбутньому уникнути таких випадків", - розповіла зоозахисниця.

Що відомо

14 собак та 22 котів жили у притулку для тварин "Хатіко". Його створили за місяць за кошти благодійників. Приміщення для притулку безкоштовно надав місцевий фермер. Тварин сюди привозили з вулиць Долинської. Котів та собак оглядав ветеринар, після цього їм мали робити щеплення та стерилізацію. Після добудови всіх вольєрів, у притулку змогли б жити пів тисячі тварин.

Читайте також

На початок