Перейти до основного змісту
"Після 2022 року стало дуже важливо підтримувати українську діяльність": історія хмельницького гурту "Remover"

"Після 2022 року стало дуже важливо підтримувати українську діяльність": історія хмельницького гурту "Remover"

Ексклюзивно
Історія хмельницького гурту "Remover"
Хмельницький гурт "Remover", 2024, Хмельницький. Андрій Слободянюк

Андрій Слободянюк — вокаліст та гітарист гурту "Remover". Цей хмельницький гурт з'явився на музичній сцені як ідейне продовження колективу "Death Rabbit", що припинив своє існування. Новий проєкт привернув увагу слухачів завдяки агресивній манері виконання та текстам, що порушують питання внутрішніх переживань і психологічних труднощів.

Про це Суспільне Хмельницький розповів вокаліст гурту "Remover" Андрій Слободянюк.

За його словами, "Remover" — це ідейне продовження гурту "Death Rabbit", який розпався. Андрій пояснює, що після цього він разом із барабанщицею, соло-гітаристом і басистом вирішили створити новий проєкт.

Вибір назви для гурту не був концептуальним.

"Ми довго думали над назвою, яка мала б щось означати. У результаті створили таку, яка хоч і здається простою, але все ще виглядає нестандартно. Крім того, її симетричність дозволяє створити гарний логотип".
гурт "Remover" у Хмельницькому
Андрій Слободянюк, 2024, Хмельницький. Андрій Слободянюк

Вокаліст розповів, що вони починали з ню-металуПіджанр альтернативного металу заснований переважно на гітарних рифах, для якого характерне змішування важкого металу з такими жанрами, як грандж, фанк, альтернативний рок та хіп-хоп., а зараз їхня музика більше тяжіє до металкору Музичний жанр, який поєднує в собі елементи звучання екстремального металу та хардкор-панкуз елементами мелодичного постхардкоруМузичний жанр панк-музики, є сумішшю хардкору і альтернативного року. Андрій розповів про стиль гри гурту та про що тексти пісень.

"Агресія про наболіле. У текстах, швидше за все, цього не почуєш навіть на записі, якщо не вдивлятися у лірику. У текстах описуються якісь внутрішні проблеми, а агресія, тому що стиль музики такий — брутально-агресивний".

За словами музиканти, тексти для пісень пише він сам. Вони базуються на його досвіді самопізнання та роздумів про психологічні проблеми. Лише перший текст — до пісні "Ми більше ніскільки не ми" — написав колишній гітарист гурту. Для Андрія створення пісень тривалий процес.

"Я працюю над майже повним аранжуванням удома, додаючи гітари, вокал і барабани. Потім приношу ідеї на репетиції, і ми разом обговорюємо, що потрібно змінити чи додати".
гурт "Remover" у Хмельницькому
Концерт гурту "Remover", 2024, Хмельницький. Андрій Слободянюк

Перший концерт гурту відбувся в Тернополі, де публіка налічувала лише кілька людей, розповів Андрій Слободянюк. Після цього "Remover" виступали в Хмельницькому, зокрема на розігріві гурту "Діти інженерів" і під час благодійного метал-концерту. Всього колектив провів дев’ять концертів.

Андрій згадав, що найбільш пам’ятним концертом для гурту став виступ 22 листопада разом із гуртом "Sick Solution".

"Це був найкращий концерт. Я не очікував, що в Хмельницькому є стільки людей, які слухають метал. Зал був наполовину наповнений, а після виступу було приємно спілкуватися і фотографуватися з новими слухачами".

Андрій наголошує на важливості підтримки української музики.

"На кожному концерті кажу, що підтримуйте тих, кого ви любите, тому що після 2022 року стало дуже важливо підтримувати українську діяльність, не обмежуючи лише музикою".

Вокаліст розповів про активність музичної сцени у Хмельницькому.

"Зараз більшість гуртів, які існували у Хмельницькому, розпалися або тимчасово призупинили свою діяльність, деякі учасники гуртів пішли у Сили оборони"

За словами Андрія, зараз у місті активно працюють лише близько п’яти гуртів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у WhatsApp, Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

Топ дня

Вибір редакції

На початок