Перейти до основного змісту
10 працівників медико-соціальних експертних комісій Хмельниччини мають інвалідність

10 працівників медико-соціальних експертних комісій Хмельниччини мають інвалідність

Десять працівників медико-соціальних експертних комісій Хмельниччини мають інвалідність. У зв’язку з цим вони отримують пенсії.

Про це Суспільному повідомили у відповіді на інформаційний запит у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

У запиті написали такі питання:

  • Скільки загалом у Хмельницькій області функціонує медико-соціальних експертних комісій?
  • Скільки загалом працівників працює у всіх МСЕК, що функціонують у Хмельницькій області?
  • Скільки працівників МСЕК серед загальної кількості, які працюють у Хмельницькій області, отримують пенсію через оформлення інвалідності?
  • Які саме групи інвалідності є у працівників МСЕК Хмельницької області, які отримують пенсію?
  • Скільки працівників МСЕК серед загальної кількості, які працюють у Хмельницькій області, отримують пенсію за віком?

У відповіді, яку отримало Суспільне Хмельницький, зазначили, загалом в регіоні функціонує 11 медико-соціальних експертних комісій, з них шість — в обласному центрі, по одній — у Шепетівці, Дунаївцях, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові й селі Ружичанка Розсошанської сільської громади.

У відповіді на запит написали, у всіх медико-соціальних експертних комісіях Хмельниччини працює 66 людей, з них десять — мають II та III групи інвалідності. Крім тих працівників, які отримують пенсію за інвалідність, 32 — мають пенсію за віком.

Що відомо про справу МСЕК

  • ДБР заявило про викриття керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу та її сина Олександра, який обіймає керівну посаду у головному управлінні Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, на незаконному збагачені.
  • Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів США, брендові прикраси та коштовності. Також родині топчиновників належать 30 об'єктів нерухомості, 9 автівок, нерухоме майно за кордоном тощо.
  • Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо незаконного оформлення інвалідності чоловікам, які намагаються уникнути військової служби. У робочому кабінеті жінки виявили підроблені документи з переліком людей та фіктивними діагнозами. Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру у незаконному збагаченні Тетяні Крупі.
  • 7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Тетяні Крупі у вигляді тримання під вартою до 3 грудня із можливістю внесення застави у 500 млн 1528 гривень. Її адвокатка Анжеліка Моісєєва подала апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва. Судове засідання щодо розгляду скарги на запобіжний захід неодноразово переносили.
  • Після обрання запобіжного заходу Тетяну Крупу утримують у київському слідчому ізоляторі. Її справу передали в Національне антикорупційне бюро України. Вищий антикорупційний суд арештував частину майна Тетяни Крупи

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у WhatsApp, Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

Топ дня

Вибір редакції

На початок