Хмельницька обласна медико-соціальна експертна комісія працює у звичному режимі. Військових приймають поза чергою, решта відвідувачів чекає своєї черги в коридорі.
Про це Суспільному розповів в.о. головного лікаря Хмельницької обласної МСЕК Юрій Бевзюк.
"Мусимо працювати, бо зараз дуже складний час, приймаємо хворих, дивимося учасників бойових дій, інші категорії населення. Психологічно стало дуже важко працювати", — зазначив Юрій Бевзюк.
За його словами, наразі перевірка організації триває.
Кореспонденти Суспільне Хмельницький поспілкувались з відвідувачами МСЕК, щоб з'ясувати, які зміни відбулись у його роботі з моменту арешту Тетяни Крупи.
"Ми свої папери віддали, вони мають бути в пенсійному фонді, але вже другий місяць їх немає. То я ходжу їх розшукую. Цим людям, напевно, треба пам'ятник поставити, як вони тут витримують. Я тут вистояла три дні з ранку до вечора — це пекло. Від 26 січня ми проходимо комісію рік, я ще інвалідність не оформила. Нам її дали на рік, хоча дитина інвалід з дитинства", — розповіла відвідувачка Тетяна.
"Вони дали першу групу інвалідності, бо чотири рази робили операції в голові, потім дали другу, минулого року — третю. Цього року забрали групу, ніби йому легше стало. Написала заяву, щоб подивилися, перевірили. Немає ні документів, ні заяви. Дитина нині сидить без хліба. Щоб сюди приїхати наймала машину з села Міцівці Дунаєвецької громади", — зазначила відвідувачка Владислава.
"Я борюся не за себе, а за тих людей, котрі на фронті гинуть. Я звертатимусь до президента Євросоюзу щодо того, які в нас "хороші" лікарі. Дай гроші — вилікують. Я вже тут була десятки разів. Тут нічого не зміниться. Бачу вивіску Крупи. Цю подругу вже давно взяли в наручники, чого вивіски не змінять? Чекають завтра, що вона прийде знову за грошима до людей?", — прокоментувала відвідувачка Євгенія.
Що відомо про справу Тетяни Крупи
- ДБР заявило про викриття керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу та її сина Олександра, який обіймає керівну посаду у головному управлінні Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, на незаконному збагачені.
- Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів США, брендові прикраси та коштовності. Також родині топчиновників належать 30 об'єктів нерухомості, 9 автівок, нерухоме майно за кордоном тощо.
- Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо незаконного оформлення інвалідності чоловікам, які намагаються уникнути військової служби. У робочому кабінеті жінки виявили підроблені документи з переліком людей та фіктивними діагнозами. Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру у незаконному збагаченні Тетяні Крупі.
- 7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Тетяні Крупі у вигляді тримання під вартою до 3 грудня із можливістю внесення застави у 500 млн 1528 гривень. Її адвокатка Анжеліка Моісєєва подала апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва. Судове засідання щодо розгляду скарги на запобіжний захід переносили двічі.
- Після обрання запобіжного заходу Тетяну Крупу утримують у київському слідчому ізоляторі. Її справу передали в Національне антикорупційне бюро України.
- З власних джерел Суспільного стало відомо, що Тетяна Крупа має інвалідність, її чоловік Володимир також. Крім того, обласна організація партії "Слуга Народу" повідомила у заяві, ініціює відкликання Тетяни Крупи, яка була обрана депутатом від партії, але не є членом партії "Слуга Народу" за народною ініціативою.
Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у WhatsApp, Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.