Політика МОН "Школа офлайн": як впроваджують на Хмельниччині

Політика МОН "Школа офлайн": як впроваджують на Хмельниччині

Міністерство освіти і науки України впроваджує нову політику "Школа офлайн". Її мета — вивести якомога більшу кількість учнів на очне навчання. Один з пунктів реалізації політики — купівля шкільних автобусів. Хмельниччині для цього додатково виділили 30 мільйонів гривень.

Про це Суспільне Хмельницький розповів заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

За його словами, політика "Школа офлайн" передбачає закупівлю шкільних автобусів через те, що не всі заклади мають повноцінні сховища.

"Цього року була відповідна субвенція для областей — один мільярд гривень. Плануємо, що буде придбано майже 500 автобусів загалом для всіх областей України. Гроші, які виділили для Хмельниччини, мають покрити хоча б частину тієї потреби в шкільних автобусах, яка наразі є", — пояснив Андрій Сташків.

Заступник міністра освіти і науки зазначив, серед обов'язкових елементів політики "Школа офлайн" — повноцінне укриття в конкретному закладі освіти або в сусідньому. На їх будівництва й облаштування цього року уряд виділив 2,5 мільярди гривень, а для прифронтових і прикордонних територій додатково — п'ять мільярдів гривень.

Андрій Сташків розповів, у політиці "Школа офлайн" йдеться не тільки про інфраструктурні моменти, а й про освітні, серед яких — дистанційне навчання: "Не оминаємо увагою тих учнів, які залишилися на окупованих територіях. Їх є майже 50 тисяч. Вони в постійній небезпеці. Політика "Школа офлайн" передбачає індивідуальний підхід до організації їхнього навчання".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у WhatsApp, Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок