Перейти до основного змісту
У Хмельницькому відкрили простір "Хаб гендерної просвіти"

У Хмельницькому відкрили простір "Хаб гендерної просвіти"

Приміщення простору "Хаб гендерної просвіти"
Приміщення простору "Хаб гендерної просвіти", 6 серпня 2024, Хмельницький. Наталія Кошай

У Хмельницькому відкрили простір у рамках реалізації проєкту "Хаб гендерної просвіти". Кімната функціонуватиме на базі навчально-методичного центру цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. У ній проводитимуть робочі зустрічі коаліції "Хмельниччина 1325"До складу коаліції "Хмельниччина 1325" входять представники громадських організацій, сектору безпеки й оборони Хмельницької області. Її діяльність пов'язана з гендерною тематикою..

Про це Суспільне Хмельницький розповіла тренерка хабу гендерної просвіти Наталія Кошай.

За її словами, приміщення простору відремонтували. Туди придбали меблі та оргтехніку. У ньому буде працювати уповноважений з гендерних питань навчально-методичного центру цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

"В обов’язки відповідальної особи з гендерних питань входить методичне забезпечення діяльності центру і пунктів з питання цивільного захисту при органах місцевого самоврядування. Крім того, фахівець може консультувати у сфері гендерної просвіти", — пояснила Наталія Кошай.

Учасники круглого столу за підсумками роботи проєкту "Хаб гендерної просвіти"
Учасники круглого столу за підсумками роботи проєкту "Хаб гендерної просвіти", 6 серпня 2024, Хмельницький. Наталія Кошай

Тренерка хабу гендерної просвіти зазначила, під час відкриття простору відбувся круглий стіл за підсумками роботи проєкту "Хаб гендерної просвіти", який функціонує з жовтня 2023 року за фінансування Українського Жіночого Фонду. У його рамках тренери хабу провели 29 семінарів з гендерної просвіти для майже 500 слухачів навчально-методичного центру цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

"Під час занять ми пояснювали, що таке гендерна просвіта, які існують гендерні стереотипи й міфи, як з ними боротися. Обговорювали фемінізм і його зародження та розвиток в Україні. Розповідали про міжнародні й національні документи, які впроваджують основи гендерної рівності у суспільстві", — розповіла Наталія Кошай.

За її словами, на відкритті простору і круглому столі були присутні представники ГО "Тепло рідних сердець", Українського Жіночого Фонду, Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, коаліції "Хмельниччина 1325".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

Топ дня

Вибір редакції

На початок