"Якщо не я, то хто захистить нашу країну?": на Хмельниччині відкрили пам'ятну дошку полеглому бійцю

"Якщо не я, то хто захистить нашу країну?": на Хмельниччині відкрили пам'ятну дошку полеглому бійцю

У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальну дошку полеглому бійцю Дмитру Підліснюку
У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальну дошку полеглому бійцю Дмитру Підліснюку, червень 2024, Хмельниччина. Алла Міхальченко

У Кам'янці-Подільському, що на Хмельниччині, відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику України Дмитру Підліснюку.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла заступниця завідувача відділу інформаційної діяльності Кам’янець-Подільської міської ради Алла Міхальченко.

За її словами, пам'ятний знак розташувався на фасаді економічного відділення Кам'янець-Подільського індустріального коледжу. Відкрили меморіальну дошку мати та брат полеглого бійця.

"Якщо не я, то хто захистить нашу країну?" — для нашого захисника Дмитра Підліснюка ця фраза була не просто словами, а життєвою позицією. Відтепер ця дошка буде постійним спогадом для нас і наступних поколінь про патріотизм і героїчний подвиг".

Дмитро Підліснюк народився 31 травня 1982 року в Кам’янці-Подільському.

"З дитинства для нього був прикладом його батько, який служив у МВС, і якого він рано втратив. Після смерті батька його вихованням займались мати та старший брат. Чесний, відповідальний, Дмитро завжди відстоював справедливість. Таким його пам’ятають і в школі №7, де він навчався з 1 по 11 клас, і студенти та викладачі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, де він продовжив навчатися з 1999 до 2001 року".

На захист України хлопець став у 2014 році, добровольцем. Згодом підписав контракт і став військовослужбовцем 48 інженерної бригади.

"Там його і застав початок російського повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. 11 грудня 2022 року в селі Дмитрівка, що на Донеччині, окупанти забрали життя Дмитра".

Дмитро Підліснюк за час служби отримав декілька нагород: "За участь у антитерористичній операції", "Учасник АТО", "Учасник бойових дій", "Операція об’єднаних сил: за звитягу і вірність".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок