Президент звільнив голову Хмельницької РДА Анатолія Катеренчука

Президент звільнив голову Хмельницької РДА Анатолія Катеренчука

анатолій катеренчук, хмельницький
Голова Хмельницької районної адміністрації Анатолій Катеренчук. Анатолій Катеренчук/Facebook

Президент Володимир Зеленський звільнив Анатолія Катеренчука з посади голови Хмельницької районної державної адміністрації.

Про це йдеться у розпорядженні президента України від 18 червня.

Згідно розпорядження, підставою для звільнення Анатолія Катеренчука з посади послужила подана ним заява.

Про звільнення Анатолія Катеренчука з посади голови Хмельницької РДА стало відомо ще 4 червня, коли Кабінет Міністрів України на своєму засіданні його погодив. У коментарі Суспільне Хмельницький прессекретар голови Хмельницької РДА Наталія Глевич тоді розповіла, що звільнення Анатолія Катеренчука було погоджене на підставі його заяви. Утім, чому посадовець написав заяву, вона не сказала.

За інформацією з власних джерел Суспільне Хмельницький, Анатолію Катеренчуку запропонували посаду в столиці — у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Головою Держпродспоживслужби є колишній заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук.

Що відомо про Анатолія Катеренчука

Анатолій Катеренчук народився 22 грудня 1986 року в селі Маниківці Деражнянського району. Має вищу освіту. До 2021 року займався бізнесом.

6 квітня 2021 року указом президента Володимира Зеленського Анатолій Катеренчук був призначений головою Шепетівської районної державної адміністрації, а через рік — 30 квітня 2022 року його призначили головою Хмельницької районної державної адміністрації.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок