Хмельничан підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон

Хмельничан підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон

Обшуки у приміщенні магазину, де працювали підозрювані
Обшуки у приміщенні магазину, де працювали підозрювані, червень-2024. Хмельницька обласна прокуратура

У Хмельницькому викрили схему незаконного переправлення ухилянтів через кордон. За даними слідства, два місцеві мешканці виготовляли підроблені документи про встановлення групи інвалідності та надавали консультації щодо порядку перетину кордону чоловіків призовного віку. Організаторам схеми загрожує до 9 років ув'язнення.

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

За даними слідства, двоє мешканців Хмельницького виготовляли підроблені документи про встановлення ІІ групи інвалідності та надавали консультації щодо порядку та місця перетину кордону.

Хмельничан підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон
Обшуки за місцем проживання підозрюваних, червень-2024. Хмельницька обласна прокуратура

"Цю "послугу" вони оцінювали у 3 тисячі доларів. Чоловіків затримали під час передачі частини грошей. За результатами обшуків за місцями проживання підозрюваних та у приміщенні магазину, де вони працювали, вилучили кошти у сумі 3 100 доларів та 5 840 євро, мобільні телефони, комп'ютерну техніку, медичну документацію та чорнові записи", — зазначили у відомстві.

Наразі до суду скерували клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у виді тримання під вартою. Їм загрожує до 9 років ув'язнення.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок