Мер Хмельницького прокоментував затримання чиновника міської ради

Мер Хмельницького прокоментував затримання чиновника міської ради

Контррозвідка СБУ затримала керівника одного з відділів Хмельницької міськради, який, за їхньою версією, працював на ФСБ Росії. Інформацію прокоментував Суспільному міський голова Олександр Симчишин.

"Чоловік працював у міській раді 14 років. Ця людина багато років працює в управлінні соцзахисту. Його ми підсвітили вже трішечки раніше. Він деколи говорив ті речі, які викликали певні сумніви. Ну, і Служба безпеки по ньому працювала. Затримали на гарячому. Звичайно, що триває слідство. Велика частина інформації зливалася, пов’язана з військовими. Були спроби знайти, де ми ФПВ-дрони безпосередньо збираємо, як ми це робимо, там всі мої сторінки моніторилися і скидалися. Багатьох інших людей, особливо військових. Зараз розглядається варіант довічного ув’язнення. Проблема у тому, що людина мала доступ до особливої інформації, тому, маючи вже сертифікований поліграф, ми всіх тих, хто має доступ до баз, переконливо попросимо пройти поліграф разом із Службою безпеки. Якщо люди відмовляться пройти, тоді, я думаю, з ними будуть працювати вже по-іншому і в інший спосіб".

За даними Служби безпеки України, росіяни планували використати інформацію, надану затриманим, для підготовки ракетних ударів, а також можливих диверсій і терактів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок