У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв

У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв

Нагороди для переможців фестивалю бойових мистецтв, 16 червня 2024
Нагороди для переможців Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв, 16 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 16 червня 2024 року, у Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв. У змаганнях беруть участь близько сотні дітей з чотирьох областей України: Житомирської, Волинської, Вінницької та Хмельницької.

Про це Суспільному розповів організатор змагань директор спортивно-підготовчої поліцейської школи "Самсон Право", голова відокремленого підрозділу Федерації рукопашного бою України Гаррій Осєдлєвіч.

"Змагання приурочені Дню захисту дітей. Але через обставини, пов’язані з воєнним станом, проходять на два тижні пізніше запланованого. Юні спортсмени змагаються у різних версіях семи напрямків. Серед яких: дозований контакт, техніка "підкова", задушливі та больові прийоми, легкий контакт першої технічної дії, боротьба "виштовхувач" та "стрічки", прикладний розділ з ножами. Вік спортсменів від 6 до 15 років. Серед учасників змагань є як початківці, так і чемпіони Європи та світу з бойових видів спорту", — розповів Гаррій Осєдлєвіч.
У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв
Руханка на підтримку Всеукраїнського флешмобу, 16 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Спортивний фестиваль розпочався зі спільної руханки. Діти, тренера та батьки учасників підтримали всеукраїнський флешмоб, який започатковано на чемпіонаті України з рукопашного бою 1 червня 2024. На змагання до Хмельницького приїхала родина військовослужбовця зі Старокостянтинова.

У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв
Родина військовослужбовця зі Старокостянтинова, 16 червня 2024. Суспільне Хмельницький

"Ми раді, що у День батька вдалося провести час усією родиною та підтримати під час боїв нашого старшого сина Дмитра. Хлопець лише початківець у бойових мистецтвах, займається три місяці. Але йому дуже подобається. Сподіваємося на хороші результати у цих змаганнях. У нас двоє синів, для яких батько військовий є прикладом", — розповіла мама Галина.
У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв
Володарка жовтого поясу, 9-річна хмельничанка Поліна, 16 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Володарка жовтого поясу, 9-річна хмельничанка Поліна свій перший бій з дозованого контакту провела успішно і вийшла переможницею.

"Попереду у мене ще шість боїв у різних напрямках. Буду робити усе, аби перемогти суперниць. Я займаюсь рукопашним боєм чотири роки. Вже є чемпіонкою Європи та світу з козацького двобою", — розповіла спортсменка хмельницької поліцейської школи "Самсон Право".

Зі слів головного судді змагань Гаррія Осєдлєвіча, фестиваль бойових мистецтв проводять з метою військово-фізичної підготовки юних спортсменів та покращення ментального здоров’я дітей. Підсумки підведуть наприкінці дня. Переможців чекають нагороди та заохочувальні призи.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок