У Хмельницькому відбувся клубний чемпіонат України з триатлону

У Хмельницькому відбувся клубний чемпіонат України з триатлону

Сьогодні, 9 червня, у Хмельницькому відбувся клубний чемпіонат України з триатлону. В ньому взяли участь 92 спортсмени. Під час проведення чемпіонату зібрали 20 тисяч гривень на FPV-дрони.

Про це Суспільному розповів організатор змагань, голова Хмельницької обласної федерації триатлону Володимир Ризак.

За його словами, в Хмельницькому такі змагання проводяться вдруге. На чемпіонат приїхали учасники з усієї України, основні клубні осередки – Одеса, Київ та Хмельницький.

"Сьогодні в нас було дві дистанції: олімпійська дистанція і спринтерська дистанція. Олімпійська дистанція включає в себе плавання півтора кілометри, велосипедну гонку 40 кілометрів та забіг на 10 кілометрів. Спринтерська дистанція – вдвічі менша: 750 метрів плавання, 40 кілометрів велосипедна гонка та 5 кілометрів забіг".
У Хмельницькому відбувся клубний чемпіонат України з триатлону
Учасники клубного чемпіонату України з триатлону, 9 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Киянка Анна Західна виступала в естафеті на олімпійській дистанції.

"Мій шматок – це біг 10 кілометрів. Пробігла за 46 хвилин. Це не мій personal best, але жарко. Скажу так: траса непроста, плюс погодні умови. Але дуже задоволена, мені сподобалось".

Дмитро Стецюк із Рівного також взяв участь у сьогоднішніх змаганнях.

"Сьогодні фінішував третій в абсолюті, другий в категорії. Задоволений результатами. В нас тут з хлопцями такий батл вийшов хороший. Боротьба напружена була до фінішу, тактична. Просто все супер. Подолав за 2 години, 9 хвилин, якщо не помиляюсь".

Третє місце на спринтерській дистанції серед жінок посіла хмельничанка Валентина Машталер. Жінка розповіла, їй – 54 і триатлоном вона займається півроку. Свою дистанцію подолала за 1 годину 53 хвилини.

"Плавання, вел і біг. Задоволена, вдячна своїм "Подільським вовкам", вдячна нашим ЗСУ за те, що маю можливість тренуватися та досягати своїх особистих і спортивних результатів. Болячки? А що це таке? Я не знаю".
У Хмельницькому відбувся клубний чемпіонат України з триатлону
54-річна Валентина Машталер посіла третє місце на спринтерській дистанції серед жінок, 9 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Зі слів організатора змагань Володимира Ризака, олімпійську дистанцію сьогодні найшвидше подолали за 2 години 7 хвилин, спринтерську – за 1 годину 10хвилин. На чемпіонаті також проводили збір на fpv-дрони для Сил спеціальних операцій – зібрали 20 тисяч гривень.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок