Мільйони — на дрони: у Хмельницькому відбулась чергова сесія міської ради

Мільйони — на дрони: у Хмельницькому відбулась чергова сесія міської ради

сесія, міська рада
Чергова сесія Хмельницької міської ради. Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому відбулася 41 сесія міської ради. З усіх 86 питань порядку денного прийнято відповідні рішення. Зокрема, затвердили нову редакцію статуту Хмельницької міської територіальної громади. Також внесли зміни до бюджету, і як наслідок – до програм, пов’язаних із підтримкою Сил оборони.

Про це Суспільному розповів міський голова Олександр Симчишин.

"Сьогодні ми скоригували видатки в сумі на понад 15 мільйонів гривень для кількох підрозділів Сил оборони. Це видатки, які ми передбачаємо їм і за них вони самостійно купують або ремонтують те, що вважать за потрібне. В основному, це придбання БПЛ і РЕБ РЕР — те, на що найбільше ми сьогодні виділяємо кошти. Крім того, ми передали з комунальної в державну власність частину майна – це автозапчастини для одного з підрозділів Сил оборони, для ремонту автомобільної техніки".

На сесії також ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги.

"25 домогосподарств отримають матеріальну допомогу після атак росіян на майже 570 тисяч гривень. Також 22 родини полонених, або безвісти зниклих наших воїнів отримають матеріальну допомогу по 60 тисяч гривень. Там загальна сума – мільйон двісті двадцять тисяч".

Олександр Симчишин зазначив, продовжили відводити земельні ділянки під зелені зони.

"Загальна площа, яку ми сьогодні відвели – це прибережні смуги – 207 гектарів. Це унеможливлює будь-які дії, пов’язані із забудовою на цих територіях".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок