У Хмельницькому відбулась молитва за дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії

У Хмельницькому відбулась молитва за дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії

Сьогодні, 4 червня, в хмельницькому дендропарку біля пам’ятника "Чудо Покрови Пресвятої Богородиці" відбулась молитва за дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії. Її здійснили представники християнських конфесій Духовної Ради Хмельницького.

Про це Суспільному розповів її голова, отець Микола Лучинський.

"За дітей, які загинули внаслідок війни, які постраждали, які сьогодні є скалічені війною. Ми віримо, що ці діти є в Царстві Небесному, віримо, що Господь їх вже огорнув своїм плащем. А ми пам’ятаємо за них і хочемо, щоб не вмирали діти, щоб не страждали від війни. Тому що це жахіття залишається в їхньому серці і в житті надовго".
молебень
У Хмельницькому відбувся молебень за дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії, 4 червня 2024. Суспільне Хмельницький

За словами отця Миколи, молились і за всіх живих дітей, які страждають від російської агресії – поранених, в окупації, примусово вивезених на російську територію.

Вшанувати пам'ять загиблих у війні дітей прийшло понад дві сотні хмельничан. Вони поклали квіти та лампадки до пам’ятника Покрови.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок