У Хмельницькому відкрили дитячий майданчик за ескізом загиблого воїна

У Хмельницькому відкрили дитячий майданчик за ескізом загиблого воїна

Сьогодні, 23 травня, у хмельницькому парку імені Михайла Чекмана відкрили дитячий майданчик, розроблений за ескізом полеглого воїна Андрія Черніцького. Він загинув у липні 2023 року. Ідея створення майданчика у Андрія з’явилась ще у 2018 році.

Про це Суспільному розповіла дружина Іванна Черніцька.

"Він бачив, що тут багато дітей гуляє з мамами. Хотів чогось такого, щоб привертало увагу. І прийшла ідея створити щось таке, чого ще не було у парку. Щоб привертало увагу діток у першу чергу. Щоб було і трішки безпечне, і, як він казав, екстремальне. Тому тут гірки різних типів. Є більш гостріші, є більш пологіші. Для різних вікових категорій".
У Хмельницькому відкрили дитячий майданчик за ескізом загиблого воїна
На новому дитячому майданчику прийшли гратися багато діток, 23 травня 2024. Суспільне Хмельницький

Іванна пригадала, як під час ремонту у їхній квартирі Андрій на стінах малював ескіз майбутнього майданчику та запитував дітей чи їм подобається.

"Вони хотіли, щоб цей майданчик якнайшвидше збудувався. Тому ми пішли до управління ЖКГ, саме до Василя Пилиповича, і запитали, чи можемо братися за таку роботу. На що він відповів, що все дуже класно, але поки що фінансування немає.Фінансування знайшлося у комунального підприємства "Парки і сквери", але вже після загибелі чоловіка".

Андрій Черніцький добровольцем пішов до війська з перших днів повномасштабного вторгнення. Служив у 19 стрілецькому батальйоні. Загинув боєць у липні 2023 року.

"Це дуже добре, що пам’ять про Андрія залишиться, що перетворяться його ідеї в життя. Але набагато було б краще, якби він це власноруч зробив. Але так склалися обставини. В країні війна".

Біля дитячого майданчика розмістили стелу з інформацією про його автора, колишнього депутата міської ради, Андрія Черніцького з його цитатою: "Я завжди вважав, що дитинство має бути веселим, цікавим та безтурботним".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок