"Завдяки нашому герою ми маємо можливість жити": у Хмельницькому попрощались з військовим Анатолієм Пахутою

"Завдяки нашому герою ми маємо можливість жити": у Хмельницькому попрощались з військовим Анатолієм Пахутою

Сьогодні, 24 травня, у Хмельницькому, попрощались з військовослужбовцем Анатолієм Пахутою. Чоловік загинув 19 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку. Йому було 46 років.

Про це Суспільне Хмельницький розповів однокласник Анатолія Пахути Геннадій.

"В Анатолія день народження дев'ятого листопада. Ми його вітали, він нам надіслав свої фото. Всі були раді його бачити. Ми запам’ятали його як добру людину та сім’янина. Він був дуже людяним, хорошим, дружнім чоловіком. Ми з ним сиділи за одною партою. Навіть наші діти в одному класі вчилися", — пригадав чоловік.

За його словами, Анатолій Пахута долучився до лав Збройних сил України з початку повномасштабного вторгнення.

У Хмельницькому попрощались з військовим Анатолієм Пахутою
У Хмельницькому попрощались з військовим Анатолієм Пахутою, 24 травня 2024. Суспільне Хмельницький

"Анатолій проходив строкову військову службу. 2022 року призвався добровольцем і служив за контрактом. Він був водієм і в цивільному житті, і на війні, розбирався в техніці", — розповів Геннадій.

Однокласник загиблого Володимир зазначив, Анатолій Пахута був військовослужбовцем прикордонного загону імені Героя України Євгена Пікуса. Загинув від отриманих під час виконання бойового завдання поранень поблизу населеного пункту Білогорівці Луганської області.

"Анатолій був щирою, відкритою людиною. Коли я дізнався про його загибель у нашій групі однокласників, не повірив. Завдяки нашому герою ми маємо можливість жити", — розповів Володимир.

Анатолія Пахуту поховали на Алеї Слави на Хмельницькому кладовищі.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок